Karadeniz Pet

yavru mubisin yem banyosu

• Konbuyu başlatan Muharrem KARAKOÇ
  • Başlangıç tarihi
M

Muharrem KARAKOÇ

Guest
Bugun yeme dusen yavru mubisim askidaki yemden yemez diye kafes tabanina yemligin icinde yem koydum bizim mubis icine girmiş oradan yem yiyor birde banyo yapiyor maşallah demeyi unutmayin

Moderatör tarafında düzenlendi:
maşallah.. küvete girmiş sanki :)

Sormayin gorunce gulme krizine girdim hemen foto cekip bu ani paylasmak istedim kusu birine satacaktim ama vaz gectim kendime ayiracagim bunu kardesini satacagim artik boyle sirin bulmak zor oluyor birde masallah babasi konusan bir kus

anne babası mavi ve yeşil renk mi

İlerde yemligi yatmak icin bosaltmasin :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Anne babasi ikiside yavru gibi ona ozel bir yatak yaptiracam ben

Bu urununuzu almam lazim bu bicirik icin birde is dolayisiyla temizlik sadece pazar günleri oluyor

Bu urununuzu almam lazim bu bicirik icin birde is dolayisiyla temizlik sadece pazar günleri oluyor

Benlik Birşey Yok Bende Geçen Gün Geldi Daha Kullanmadım Ama İyi Bişeye Benziyor 4 5 Alacağim Vardi Taş Tül Filan Bunuda Alayım Dedimde İyi Gibi Büyük Biraz Kafese Koyarım Belki

Koy bakalim kullanacaklar mi

Konacaktır Büyük Olasılıkla Çünkü Musluğun Suyunu Açtiğimda Filan Altına Giriyor Çay Tabağina Su Koyduğumda İçine Giriyordu Sorun Olacağini Sanmıyorum Zaten Üst Tarafı Saydam Kapali Değil

Konacaktır Büyük Olasılıkla Çünkü Musluğun Suyunu Açtiğimda Filan Altına Giriyor Çay Tabağina Su Koyduğumda İçine Giriyordu Sorun Olacağini Sanmıyorum Zaten Üst Tarafı Saydam Kapali Değil

Giriyorsa ne guzel bendede ozurlu bi kus var kanatlarindan ucamiyor malesef ama cok tatli suya bayiliyor ona alacagim bi tane
Kafes temizliği pazar günleri oluyor

Geri