Karadeniz Pet

Yavru muhabbet aldim kac aylik soylermisiniz? Bide cok uyuyo:(

Kivim benim

Meraklı Üye
Surekli uyuyo yemek yerken bile neden sizce bebek oldugundan midir elime de yapisiyo:D
4lqvM7.jpg

J2kyl5.jpg

Çok küçük olduğu belli keşke aldığınız yere sorsaydınız kaç aylık olduğunu

Yem yiyeyebİldiğini kontrol edin
Bir iki aylık civarı
Mama ve vitaminle kendine gelir

Doğru demiş 35-45 günlük kuş bu yani yinede ufak şuan ama ufak olması size alışmasını kolaylaştırır,ve merak etmeyin sonradan hareketlenir.Yem kırabildiğine dikkat edin kıramıyorsa mama felan verin.

Son düzenleme:
Doğru demiş 35-45 günlük kuş bu yani yinede ufak şuan ama ufak olması size alışmasını kolaylaştırır,ve merak etmeyin sonradan hareketlenir.Yem kırabildiğine dikkat edin kıramıyorsa mama felan verin.

Sadece dal dari kirabiliyor yumurta biskuvi mamasi ve dal dari verdim normal yeme nasil alisir mk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:41 --

Yem yiyeyebİldiğini kontrol edin
Bir iki aylık civarı
Mama ve vitaminle kendine gelir
Sadece dal dari ve mama yiyebilyor normal taneli yem nasil yediricem ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:42 --

Hata demin baktim bi daldari tanesi icin 1 dk ugrasiyo ac kalmaz ins:(

Öncelikle küfür etmeyin ban yersiniz.Zamanla kırar .

1-2 ay arası bir kuş

Mamanin uzerine dal dari ufalayin, bir de aspur serpistirin. Kafesin tabaninda surekli dal dari olsun, bir kapta da aspur agirlikli yem olsun, yem kirmaya basladiginda aspuru azaltirsiniz

1 aydan fazla

SM-A700FD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri