Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet Çift?

safak0

Meraklı Üye
Bende 1 aylik Erkek muhabbet kusu var benim universite isleride ciktigi icin kus gun icerisinde cogu saat yalniz kalmak zorunda kalicak henuz egitip alistiramamdimda alali 1 hafta olmadi daha kafes icinde ufak ufak elime geliyor ama neyse asil soruma donersek yalnizlikdan sıkılmasıni istemiyorum internetten genis kafesde siparis edicem ve buna disi bir yavru muhabbet kusu alsam nasil olur ?

eş tutarlarsa çok alışmaz size eşiyle ilgilenicek diye onun içinde alsanız da iyi olur aslında size kalmış yani :)

Sıkılmasında tek basina bana alismasada olur napalim :) peki bunlar es tutmazlarsa yine ayni kafesde kalmalarinin bi sakincasi olur mu

yok sıkılmaz ya eş tutarlar gibime gelio ama elinizdeki kuşun yaşı kadar bi kuş seçinn

Elimdeki kuşun 1 aylik sanirim yine yas belirleme konusunada resimlerde koyim ona gore birde disi alim o zaman kafes gelin tesekkur ederim hocam disi kusu alinca direk yanina koyim mi yoksa alismalari icin once yan yana baska kafesde mi koysam acaba?

yan yana da olabilirde ama bence biraz bekleyin daha çok küçük eş için 5-6 aylık oldugu zaman eş tutarlar bence şuan için o şekil kalsın yanına kuş alsan da anlaşırlarsa daha sağlam olur ama alışmazlarsa sıkıntı olur

Anladim hocam biraz riskli is sanirim :) simdi iki sey var kafamda ben universiteye gittigim vakit kus evde tek kalicak sıkılıcak bu nasil bi problemlere yol acar? Yada yanina bir kus alip sıkılmamasini saglicam oda anlasamazlar sıkıntı olur diyosunuz hangisi yapicami sasirdim valla :)

Geri