petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbet Hiçbir şey yemiyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VOLKAN YILDIZ tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. VOLKAN YILDIZ
    Gizli

İyi akşamlar

öğlen jumbo cinsi bir yavru muhabbet kuşu aldık, eve getirdik şuan kafesinde ve eve getirdiğimizden bu yana hareket dahi etmedi kendisini ellettiriyor, öptürüyor avcumun içine yem koyduğumda bile yem yemiyor fakat su yem ile hiç ilgili değil, normal mi bu? yardım ed,n nasıl yaklaşmalı ne yapmalı

2. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Normal yeni ortamdan korkuyor fazla üstüne gitmeyin yarın hareket etmeye kafesi tanımaya başlar acıkıncada yer

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni geldigi için stres yapmıstır. kus yem kırmayı biliyorsa ki biliyordur kafes tabanına yem serpistirin oradan yer azar azar. zamanla yemlikden yemeye baslar.

4. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    büyük ihtimalle hiç yerinden kıpırdamayacaktır...korkudan da olsa elinizle az da olsa sevebiliyorsanız elle besleyin başta yemlikleri bulunduğu tüneğin dibine koyun sulukla beraber ...ben hala kuşuma sabahları 6-7 gün olmasına rağmen elle su veriyorum :)

5. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Önce hayırlı olsun, siz şimdi pek birşey yapmayın, o korkudan birşey yapmıyordur, yarın akşama kadar birşeyi kalmaz alışır kafesine ondan sonra ilgilenirsiniz.

Sayfayı Paylaş