petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbet İshal (Ağır)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan1903 tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    50-60günlük yavru kuş aspur almaya gideceğim yer mi? Haşlanmış p.tes yemez diye vermedim suyuna kahve attım sonuç yok çok ishal yulaf yazıyordu forumda yulaf ve aspur almaya gideceğim başka tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Teşekkürler

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yulaf ve aspuru karısık verin. Patates yapın koyun belki yer. Suyuna vitamin damlatın. Rüzgar esen biyerdeyse kafesin yerini degistirin. Sulugundada kahve olsun

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuza patates haşlayıp verin belki yer yumurta haşlayın ishal ilacı alın vitamin alın ishal ilacı olarak avidiare , vitamin olarak süpervit, avivit, avisol öneririm kuşunuzu sıcak tutun mesela örtün kafesi ya da kavanoza sıcak su doldurup kafesin yanına koyun ve bol bol sevgi
    ayrıca imkanınız var sa da kuşlardan anlayan bir veterinere gitmenizi öneririm kuşunuz tünekte durabişliyor mu yoksa kafesin altınamı indi son durumu yazarsanız sevinirim geçmiş olsun allah acil şifa versin amin

#3 Rassien, 24 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 24 Ağustos 2014
  4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    patatesi denen bence yer isal cok kötü birşey :(

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Aspurla ishali kesebileceginizi düsünüyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler.. Petshop kapalıydı yarına kaldı yulaf ve aspur. Vitamin ve kahve takviyesi yaptım şimdilik

Yorumunuz için teşekkürler..Akşam kahve ekledim suyuna , tamamen sıvıydı ,biraz zorla da olsa patetes yedirdim,tam su gibi olmasa da biraz daha hareketlendi toparladı,Ötmeye başladı. Vitamin mevcut veriyorum zaten,dün akşam kahve ekledim suyuna,şuan ötüyor ama hala tam düzelmedi dışkısı.Yarın aspur ve yulaf alacağım,. şimdilik daha iyi,yere inecek kadar kötü olmadı çok şükür ,teşekkür ederim
    zorladım biraz yedi hocam,patates biraz daha toprlattı dışkıyı normal olmasa bile eskiye göre daha iyi oldu. Keyfi yerine geldi biraz. Yarına aspur ve yulaf alacağım petshop kapalıydı.Teşekkürler

Teşekkürler, aspur ve yulaf almak için petshopa gittim ama kapalıydı,patatesi zorla yedirdim biraz daha iyi oldu,tam su şeklindeydi dışkı şimdi daha iyi.Vitamin ve kahve takviyesi ile devam , yarın ilk işim aspur ve yulaf almak olcak. Keyfi biraz daha iyi,teşekkür ederim.

7. zemeskis

zemeskis Guest

Eczaneden nidazol tablet alın. Yarım litre suya yarim tablet koyup eritin ve suluguna koyun. 5 gün boyunca verin. Sonrasında 5 gün vitamin verin.

Kendine yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi asla başkalarına yapma...

Sayfayı Paylaş