Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet İshal (Ağır)

kaan1903

Meraklı Üye
50-60günlük yavru kuş aspur almaya gideceğim yer mi? Haşlanmış p.tes yemez diye vermedim suyuna kahve attım sonuç yok çok ishal yulaf yazıyordu forumda yulaf ve aspur almaya gideceğim başka tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Teşekkürler

yulaf ve aspuru karısık verin. Patates yapın koyun belki yer. Suyuna vitamin damlatın. Rüzgar esen biyerdeyse kafesin yerini degistirin. Sulugundada kahve olsun

kuşunuza patates haşlayıp verin belki yer yumurta haşlayın ishal ilacı alın vitamin alın ishal ilacı olarak avidiare , vitamin olarak süpervit, avivit, avisol öneririm kuşunuzu sıcak tutun mesela örtün kafesi ya da kavanoza sıcak su doldurup kafesin yanına koyun ve bol bol sevgi
ayrıca imkanınız var sa da kuşlardan anlayan bir veterinere gitmenizi öneririm kuşunuz tünekte durabişliyor mu yoksa kafesin altınamı indi son durumu yazarsanız sevinirim geçmiş olsun allah acil şifa versin amin

Son düzenleme:
patatesi denen bence yer isal cok kötü birşey :(

Aspurla ishali kesebileceginizi düsünüyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yulaf ve aspuru karısık verin. Patates yapın koyun belki yer. Suyuna vitamin damlatın. Rüzgar esen biyerdeyse kafesin yerini degistirin. Sulugundada kahve olsun

teşekkürler.. Petshop kapalıydı yarına kaldı yulaf ve aspur. Vitamin ve kahve takviyesi yaptım şimdilik

kuşunuza patates haşlayıp verin belki yer yumurta haşlayın ishal ilacı alın vitamin alın ishal ilacı olarak avidiare , vitamin olarak süpervit, avivit, avisol öneririm kuşunuzu sıcak tutun mesela örtün kafesi ya da kavanoza sıcak su doldurup kafesin yanına koyun ve bol bol sevgi
ayrıca imkanınız var sa da kuşlardan anlayan bir veterinere gitmenizi öneririm kuşunuz tünekte durabişliyor mu yoksa kafesin altınamı indi son durumu yazarsanız sevinirim geçmiş olsun allah acil şifa versin amin

Yorumunuz için teşekkürler..Akşam kahve ekledim suyuna , tamamen sıvıydı ,biraz zorla da olsa patetes yedirdim,tam su gibi olmasa da biraz daha hareketlendi toparladı,Ötmeye başladı. Vitamin mevcut veriyorum zaten,dün akşam kahve ekledim suyuna,şuan ötüyor ama hala tam düzelmedi dışkısı.Yarın aspur ve yulaf alacağım,. şimdilik daha iyi,yere inecek kadar kötü olmadı çok şükür ,teşekkür ederim
patatesi denen bence yer isal cok kötü birşey :(
zorladım biraz yedi hocam,patates biraz daha toprlattı dışkıyı normal olmasa bile eskiye göre daha iyi oldu. Keyfi yerine geldi biraz. Yarına aspur ve yulaf alacağım petshop kapalıydı.Teşekkürler

Aspurla ishali kesebileceginizi düsünüyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkürler, aspur ve yulaf almak için petshopa gittim ama kapalıydı,patatesi zorla yedirdim biraz daha iyi oldu,tam su şeklindeydi dışkı şimdi daha iyi.Vitamin ve kahve takviyesi ile devam , yarın ilk işim aspur ve yulaf almak olcak. Keyfi biraz daha iyi,teşekkür ederim.

Eczaneden nidazol tablet alın. Yarım litre suya yarim tablet koyup eritin ve suluguna koyun. 5 gün boyunca verin. Sonrasında 5 gün vitamin verin.

Kendine yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi asla başkalarına yapma...

Geri