petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbet kendi yemini ne zaman yemeye başlar ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Arkadasim tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadasim

Arkadasim New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba

Yavrular 1.5 aylık ortalama karışık kanarya ve muhabbet yemi veriyorum ama kendi yemlerini yemiyorlar devamlı kanarya yemini yiyorlar bu neden kaynaklanıyor ne zaman kendi yemlerine geçiş yapmalıyım ?

2. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    yemesi daha kolay diye ona alışmışlar artık kanarya yemi hiç verme diğer yeme alışsınlar

3. Arkadasim

Arkadasim New Member

Beğenileri:
    0
    Doğrudur hep karışık verdim ama bir ara sadece muhabbet yemine döndüm deli gibi kanarya yemi arıyorlardı yemliğin içinde ve yerde 1 saat bişey yemediler bende endişelendim şimdi açlıktan ölecekler diye tekrardan karışığa döndüm ne zamana kadar karışık vermem gerekiyor hiç bilgim yok.

Sayfayı Paylaş