petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kuşlarının cinsiyetinden emin değilim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve merve ölmez tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. merve ölmez

merve ölmez New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Iki adet muhabbet kuşu yavrum var. ayrı yerlerden bir dişi ve bir erkek olarak aldım. Ancak cere renkleri birbirlerine çok benzediğinden cinsiyetleri hakkında emin olamamaya başladım. Resimlerine bakıp yardımcı olabilir misiniz lütfen?
    (ilk iki resimdeki erkek alt iki resimdeki dişi olarak biliyorum şu an)

2. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    Bence ikisi de dişi

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuslarin ikisi de disi.

4. merve ölmez

merve ölmez New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplarınız için teşekkür ederim. Daha yavru olduklarından dolayı yanılma payı olabilir mi peki? özellikle erkek olanı satın aldığımda satıcı kesin emin konuşarak vermişti

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Genelde yanilma payi azdir ama tabii ki olabilir. Sahsi fikrim ikisi de kesinlikle disi. Pet shoplarin lafina pek inanmayin derim.(arada birkac duzgunu haric)

6. merve ölmez

merve ölmez New Member

Beğenileri:
    0
    doğru söylüyorsunuz inanmamak lazımmış onu anladım. bundan sonra oğlum demek yerine kızım diyerek severim artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

peki ırklarıyla ilgili bir şey söyleyebilir misiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

peki ırklarıyla ilgili bir şey söyleyebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş