Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşu ayağa kalkamiyor

• Konbuyu başlatan Mert kılıç
  • Başlangıç tarihi
M

Mert kılıç

Guest
Bir gün arayla doğan iki muhabbet yavrusu ndan Birtanesi ayağa kalkamiyor diğer ayagidaa sürekli titriyor ne yapmam lazim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğraf paylasirsaniz iyi olur kaç günlük

6 şubatta ikisinide gördüm resim nasıl atacağım bilmiyorum

Hizliresim.com a yükleyip forum yazan linki buraya yapistirabilirsiniz daha küçükler bana normal geldi

Vitamin eksikliginden kaynaklanabilir düzeleceğini umuyorum geçmiş olsun

http://i.hizliresim.com/9VQrY9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Sanırım beceri resim işini ama biraz karanlik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yürüyebiliyorlarsa, en azından kendilerini ittirebiliryorlarsa sorunu olmayabilir, Henüz küçükler takipte kalın, yavrunun bu hali devam edecek mi?

Son düzenleme:
Üzüldüm böyle durumlar olabilir geçmiş olsun :(

Geçmiş olsun anne yavruyu beslememiş, kuşu elinize almışsınız sanırım, dolayısıyla anne kokusu gittiği için yavrusunu ayırt edemedi ve beslemedi geçmiş olsun... :(

Son düzenleme:
merhaba benim muhabbet kuşu yavrum 20 günlük annesi onu 1 aylık olmadan kafesten dışarı çıkıp dövmeye çalıştı ben onu ayırdım ama 3 gündür ayrı yaşıyordu her şey çok güzeldi oyuncuydu sürekli yuvalıktan atlmamaya çalışıyordu iyiydi yani ama 3.gecenin sabahında kuş ayağa kalkamıyor ve kapı gıcırtısına benzer bir ses çıkartıyordu ve sürekli kendini ittirerek yuvalığın en köşesine geçiyor yine o kapı gıcırtısına benzer ses çıkartıyordu fakat kuşum normalde anne babasından biraz daha tiz sesli bir ötme yapıyordu çok endişelendim lütfen yardım edin birde eklemeyi unuttum kuş kendini ayaklarıyla adım atmaya çalışıyor ama çok zorlanıyordu ve yine o kapı gıcırtısı sesiyle bağırıyodu ve kanatlarını kaldıramıyor

Son düzenleme:
AYIRIP ELLE BESLEYECEKSİNİZ,ANNE KOKUSUNU ALMADIĞI İÇİN BESLEMEMİŞ

Olayı güzel anlatmışsınız da, teşhis koyabilecek bir şey söylememişsiniz. Yem kırabiliyor mu, besleniyor mu, beslense bile dışkısı nasıl?

Geri