petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbet kuşu besleme yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Adem ŞERİT tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Adem ŞERİT

Arkadaşlar yeni kuş aldım, üretimhaneden. Yalnız kuş yuvadan daha atlamamıştı az bi günü daha vardı sanırsam ama geçen hafta aldığım kuş ölünce daha fazla dayanamadım alıverdim. Şimdi ben buna kuş maması aldım hazır olandan ıslatıp vercem sizce bununla beslenebilirmi yada kanarya yemiyle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Kuş bu arkadaşlar nedir tavsiyeniz bakılırmı yoksa aldığım yere versemmi.

[​IMG][/url][/IMG]

2. Ahmet Behçet

maşallah ne kadar güzel ama ufak oldugu bellı bence aspur alın onu kırabılır ama genede sız gözlemleyın egerkı yemese mamayı ıslatıp verın.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kabuksuz muhabbet kuşu yemi diye aratıp satın alabilirsiniz. Hayrılı olsun kuşunuz maşallah.

4. Adem ŞERİT

Aspur denilen kanarya yemi değilmi.

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    evet.. aspur , sade kanarya yemi oluyor..

6. Ahmet Behçet

evet onu alın kırabılır normal muhabbet yemlerı zor kırılır onları kıramaz.

7. Adem ŞERİT

Aspur vardı almıştım. Şu ilk 1 hafta aç kalmaması lazım

8. Emre Durmaz

bu videoyu internette gezerken gördüm çok açıklayıcı işinize yararmı bilmem

[YOUTUBE]h4OHgqiSgrc[/YOUTUBE]

yere aspur dökebilirsiniz

9. Adem ŞERİT

Video güzelmiş sağolun ama şırıngayla nasıl yapılır hiç anlamam. Aspur şimdilik daha mantıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Kuş nasıl arkadaşlar yeni resim atayım dedim. Kuş maması ve aspurla besleniyor az öncede rendelenmiş havuçta kattım.

[​IMG][/url][/IMG]

10. Ahmet Behçet

maşallah sımdılık iyi görünüyor istersenız kabuksuz yem de alabılırsınız.

Sayfayı Paylaş