Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet kuşu egitimi videolu (g0rky06)

g0rky06

Onursal Üye
Evet arkadaşlar bir çok kişi bunun için konu açıyor bende yardımcı olmak amacıyla sizlere kısa bir video hazırladım. *

**30 -35 günlük yavrum bu benim yaklaşık 10 gün önce başladım egitime daha yuvadan atlamadan elime alıştırdım ve sonuç videodaki gibi bize gelmek için yırtılıyor resmen :)

**Elimizden omzumudan düşmüyor .Agzımızdan yemek yer ve 1 ay içerisinde konuşur diye tahmin ediyorum.
10647675_10152695759349208_959998376_n.jpg

20 günlük iken kuşumla oynarken video çekmiştim egitimin ilk günleri :
[YOUTUBE]CFTsbjEsL9s[/YOUTUBE]

Elimize alıştırmak için yapmamız gerekenler :
**Sizlerinde yapmanız gereken kafes içerisinden sevmek ve kafesten çıktıgı zamanda sadece sizinle ilgilenmesini saglamak.**
**Egitiminize ne kadar erken başlarsanız o kadar verim alırsınız
**Önerim 20 günlük iken yuvadayken elinize alıştırmanız günlük sevmeniz.
**Yuvadan atladığı zaman büyük ihtimal cogu zamanlar aç kalacaktır elinize alın elinizden yada agzınızla bişeyler yedirin

Buyrun video :
[YOUTUBE]ObOoR_9l1Yc[/YOUTUBE]

EMEGE SAYGI LÜTFEN

Son düzenleme:
Eline nasıl alıştığını birazdaha net anlatırmısın

20 günlük olduktan sonra sürekli elimde sevdim korktugu zaman elime kacmayı tercih etti onu ürkütecek hicbirşey yapmadım . Uçmayı ögrenmeden önce elinizde tünekte durur gibi rahat durmalı onun güvenini sarsacak en ufak hareket yapmamalısınız.Neredeyse hergün bu egitimi tekrarlıyorum günde 5 10 kere

Zaten Yavru Kuş Hayvanın Eğitimi Zor Değil + Hayvana Oraya Gel Buraya Gel Demek İle Hayvan Oraya Buraya Gitmiyor Göründüğü Üzere Hayvan Çok Dişari Salınmış Sahibinide Görünce Duygu Sömürüsü Yapip Çıkmak İstiyor :D Benim Kuşlarda Böyle 1 1.5 Yaşinda İki Kuşda Öyle Elimi Nereye Getirirsem Oraya Geliyor Üçkağitçilar :D

Zaten Yavru Kuş Hayvanın Eğitimi Zor Değil + Hayvana Oraya Gel Buraya Gel Demek İle Hayvan Oraya Buraya Gitmiyor Göründüğü Üzere Hayvan Çok Dişari Salınmış Sahibinide Görünce Duygu Sömürüsü Yapip Çıkmak İstiyor :D Benim Kuşlarda Böyle 1 1.5 Yaşinda İki Kuşda Öyle Elimi Nereye Getirirsem Oraya Geliyor Üçkağitçilar :D

:D benim dişide öyle yapıyordu elimi nereye götürürsem götüreyim oraya geliyodu saldığımdada yanıma bile uğramıyordu :D

:D benim dişide öyle yapıyordu elimi nereye götürürsem götüreyim oraya geliyodu saldığımdada yanıma bile uğramıyordu :D

Benim İki Tane Dişi Var O Bazen Başima Geliyor Kuşları Akşama Mangal Yapasim Geliyor :D Ortamla Alakali Çıkarınca Başka Şeylere İlgi Duyuyor Napsin O Kadar Kapali Kal Kal :D Bi Tek Yemek Yeyince Gitmiyorlar Üşüsüyorlar Neredeyse Ayni Bardakdan Ayni Anda Bişey İçer Olduk Tabağima Zaten Balıklama Atlıyorlar Ekmek Filan Kemirmeleri Zaten Allah'in Emri :D

Benim İki Tane Dişi Var O Bazen Başima Geliyor Kuşları Akşama Mangal Yapasim Geliyor :D Ortamla Alakali Çıkarınca Başka Şeylere İlgi Duyuyor Napsin O Kadar Kapali Kal Kal :D Bi Tek Yemek Yeyince Gitmiyorlar Üşüsüyorlar Neredeyse Ayni Bardakdan Ayni Anda Bişey İçer Olduk Tabağima Zaten Balıklama Atlıyorlar Ekmek Filan Kemirmeleri Zaten Allah'in Emri :D
:D benim erkekte bana öyle yapıyor ben bişeyler yiyorum laaak diye atılıyor tabağın içine hiç istifini bozmadan yiyor ne içersem geliyo içiyo çay bile içtiği oluyodu benle :D

:D benim erkekte bana öyle yapıyor ben bişeyler yiyorum laaak diye atılıyor tabağın içine hiç istifini bozmadan yiyor ne içersem geliyo içiyo çay bile içtiği oluyodu benle :D
Arkadaslar bu konu egitimini veremeyenlere yardımcı olmak amacıyla acılmıstır.

Yüzsüz Hayvanlar Abi :D Özellikle Çorba vsye Daldıklarında 2 3 Hafta Boyunca Çorba Kokmakla Kalmiyor Üzerleri Çorba Oluyor Çıkmiyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Arkadaslar bu konu egitimini veremeyenlere yardımcı olmak amacıyla acılmıstır.

I'am Sory...

[MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] hocam bu kuş elinizi acıtacak kadar ısırıyo mu?

Masallah. Hocam bu senin tek yumurtali ciftinden olan yavrun galiba. Baska foto atabilir misin?

Maşallah çokta tatlı hele o 20 günlükken koşturması çok tatlıydı :)

Kardeş Eğtim Bilgileri İçin Sağol Ya Aldğım Petshop 1 Hafta Kafesten Çıkartma Dedi. Napıcaz?

Geri