petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbet Kuşu Hak.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa MERT tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa MERT

Arkadaşlar dün 6 yumurtadan 2 si çıktı kuşların .. Bugün sabah baktıgımda erkek ve dişi yuvalıga girme konusunda kavga ediyorlardı az önce de yavrunun birini yuvalık dışına atmışlar muhtemelen öldü .. Açlıktan mı öldü yoksa baba mı öldürdü tam emin degilim babayı ayrı kafese almayı düsünüyorum .. Sizce ne yapmalıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Önemli arkadaslar ?

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Babayı ayır , muhtemelen tekrar çiftleşmek istiyor . Ama eğer anne ise bunu yapan anneyi ayır ve yavruları baba beslemez ise sen bir şırınga ile besle.

3. Mustafa MERT

ayırdım babayı bakalım inş diger yavrular büyür ..

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yavruyu kim attı görebildiniz mi , eğer anne attı baba atmaması için uğraştıysa durum daha da vahim bir hal alabilir.

5. Mustafa MERT

yok göremedim .. atılan yavruyu napıyım cıkarıyım mı kafesten yoksa tekrar yuvalıga mı koyuyum ? Birde babayı tekrar kafese ne zaman koyuyum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Yardımcı olacak kimse yokmu ?

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yavrular büyüyene kadar koyma , atılan yavru yem kırabiliyorsa kalsın yerde kıramıyorsa koy tekrar yuvalığa ama sen öldü demedin mi atılan için.

7. Mustafa MERT

2 yavruda ölmüş .. Soguktan mı öldüler acaba :(

8. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Zannetmiyorum , beslenmediği için olabilir . Kan izi var mı varsa anne öldürmüştür . Kafes çok soğuk mu ki soğuğu bahane ettiniz .

9. Mustafa MERT

annede kan izi var evet .. Havalar soguk oldugu icin soguktan da ölümler cok oluyor ya

10. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Anne kıskanmış olabilir mi abi belli ki anne öldürmüş

11. Mustafa MERT

Biri yumurtadan cıkıyor muhtemelen o da ölü .. soguktan olmasından şüpheleniyorum

12. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    eğer yavruları çok kontrol ediyorsanız ve anne kıskanmışsa çıkan yeni yavru yumurtanın soğumasından ya da açlıktan diğerleri de annenin dövmesi yüzünden öldü fazla kontrol etmemelisiniz

Sayfayı Paylaş