Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet Kuşu Hak.

• Konbuyu başlatan Mustafa MERT
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa MERT

Guest
Arkadaşlar dün 6 yumurtadan 2 si çıktı kuşların .. Bugün sabah baktıgımda erkek ve dişi yuvalıga girme konusunda kavga ediyorlardı az önce de yavrunun birini yuvalık dışına atmışlar muhtemelen öldü .. Açlıktan mı öldü yoksa baba mı öldürdü tam emin degilim babayı ayrı kafese almayı düsünüyorum .. Sizce ne yapmalıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Önemli arkadaslar ?

Babayı ayır , muhtemelen tekrar çiftleşmek istiyor . Ama eğer anne ise bunu yapan anneyi ayır ve yavruları baba beslemez ise sen bir şırınga ile besle.

ayırdım babayı bakalım inş diger yavrular büyür ..

yok göremedim .. atılan yavruyu napıyım cıkarıyım mı kafesten yoksa tekrar yuvalıga mı koyuyum ? Birde babayı tekrar kafese ne zaman koyuyum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Yardımcı olacak kimse yokmu ?

yok göremedim .. atılan yavruyu napıyım cıkarıyım mı kafesten yoksa tekrar yuvalıga mı koyuyum ? Birde babayı tekrar kafese ne zaman koyuyum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Yardımcı olacak kimse yokmu ?

Yavrular büyüyene kadar koyma , atılan yavru yem kırabiliyorsa kalsın yerde kıramıyorsa koy tekrar yuvalığa ama sen öldü demedin mi atılan için.

Biri yumurtadan cıkıyor muhtemelen o da ölü .. soguktan olmasından şüpheleniyorum

eğer yavruları çok kontrol ediyorsanız ve anne kıskanmışsa çıkan yeni yavru yumurtanın soğumasından ya da açlıktan diğerleri de annenin dövmesi yüzünden öldü fazla kontrol etmemelisiniz

Geri