Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşu sorunum

boom0506

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 gün önce yavru kuş aldım rengi felan gayet güzel ama iki gün oldu hiç hareket yok ses yok soluk yok bildiğin kuş ölü gibi sabah yemini yiyip suyunu içiyor biz uyurken fakat biz olduğumuz zaman bir tüneğe geçiyor ben bıraksam akşama kadar orada kalıyor şişkin bir şekilde hiç ötmüyorda ev sıcak güneşlik fakat kuşta hiç cıvıltılık yok. ben biraz zorlayınca elimden elime geçiyor okadar. dün çıkartayım kafesinden dedim Birazcık uçtu ama yerden uçtu tam uçmayı bilmiyor saten. bende üzerine düşmek istemiyorum daha yeni geldiği için diye ama hiçbir tepkisi yok bize karşı neden olabilir umarım hasta değildir :confused: :confused: :confused::confused:

düzelir demi abi şimdi şarkı açtım ona biraz ötmeye başladı aldığım adam 15 gün çıkarma dedi çıkartmayayım bakayım.

Kuşunuz yeni olduğu için gayet doğal iki hafta kadar bekleyin sonrasında çıkarın güle güle besleyin iyi eğlenceler ve iyi eğitimler dilerim

eğitim olarak hergün sabah kalktığımda zihin açıklığı olur diye 15 dakika kelimeleri tekrar ediyorum dinliyor gibi gözükmüyor ama yinede söylüyorum eğitim ve ele alıştırma için sizin bir formülünüz varmı ?

Geri