Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşu yardım

• Konbuyu başlatan Mubişci
  • Başlangıç tarihi
M

Mubişci

Guest
s.a bi abiden yavru muhabbet kuşu aldım ama yuvadan daha çıkmamış annesi besliyormuş. aldı getirdi bana bende mecburen aldım. şimdi yuvalığa koydum nasıl beslenecek bu kuş ölürse vebali üstüme kalır.

bir kuşçuya falan götürmeni tavsiye ederim . savunmasız kalıp hasta olursa üzülürsün

bir kuşçuya falan götürmeni tavsiye ederim . savunmasız kalıp hasta olursa üzülürsün
kuşçu yok buralarda çok uzak. şimdi kuş yavru daha yuvasını terk etmemiş. anne besliyormuş almış getirmiş. sanırım bir iki güne çıkar dedi bana ama işte internetten izledim bebek mamasını şırınga ile veriliyormuş onuda beceremedim.

valla deneyimli arkadaşlar görünce daha net bilgi verir size . netten araştırmaya devam edin yinede youtubede çeşitli yöntemler var

s.a bi abiden yavru muhabbet kuşu aldım ama yuvadan daha çıkmamış annesi besliyormuş. aldı getirdi bana bende mecburen aldım. şimdi yuvalığa koydum nasıl beslenecek bu kuş ölürse vebali üstüme kalır.

kabuksuz yem yiyebiliyor mu?

kabuksuz yem yiyebiliyor mu?
kabuksuz yemim yok. hocam resim atayım kuşa bi bakın ama seninkine çok benziyor.
aP9g8Q.jpg

bende yavru diyince yeni doğmuş falan sandım . kendi alışır yem yemeye zamanla

yemliği tanıdıktan sonra alışır bende ilk zamanlar aç kalcak diye korkuyodum ama şimdi 2 günde bi paket yiyor maşallah :D

merak etmeyin . alışma süreleri var . yem yeme uçma sizi tanıma gibi . zamanla bi bakıcaksınız alışmış . alıştığı şeyleri değiştirmemeye dikkat edin yemliğinin yerini kafesini gibi . zamanla kafesten ucup etrafa da carpmaya başlıcak . Allah uzun ömür versinn

merak etmeyin . alışma süreleri var . yem yeme uçma sizi tanıma gibi . zamanla bi bakıcaksınız alışmış . alıştığı şeyleri değiştirmemeye dikkat edin yemliğinin yerini kafesini gibi . zamanla kafesten ucup etrafa da carpmaya başlıcak . Allah uzun ömür versinn
inşallah hocam. umarım birşey olmaz.

sadece yemliğinde olmasın hocam yere de denildiği gibi yem serpin takip edin bakalım hocam

kuşun poposunu bir üfleyin, popo tüyleri gelmişmi bir kontrol edin..

siringayla mama ver daha yem yiyemez bu kus yazık olur

Geri