petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kuşu yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubişci tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mubişci

Mubişci Guest

s.a bi abiden yavru muhabbet kuşu aldım ama yuvadan daha çıkmamış annesi besliyormuş. aldı getirdi bana bende mecburen aldım. şimdi yuvalığa koydum nasıl beslenecek bu kuş ölürse vebali üstüme kalır.

2. Umut Türkpençesi

bir kuşçuya falan götürmeni tavsiye ederim . savunmasız kalıp hasta olursa üzülürsün

3. Mubişci

Mubişci Guest

kuşçu yok buralarda çok uzak. şimdi kuş yavru daha yuvasını terk etmemiş. anne besliyormuş almış getirmiş. sanırım bir iki güne çıkar dedi bana ama işte internetten izledim bebek mamasını şırınga ile veriliyormuş onuda beceremedim.

4. Umut Türkpençesi

valla deneyimli arkadaşlar görünce daha net bilgi verir size . netten araştırmaya devam edin yinede youtubede çeşitli yöntemler var

5. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    kabuksuz yem yiyebiliyor mu?

6. Mubişci

Mubişci Guest

kabuksuz yemim yok. hocam resim atayım kuşa bi bakın ama seninkine çok benziyor.

7. Umut Türkpençesi

bende yavru diyince yeni doğmuş falan sandım . kendi alışır yem yemeye zamanla

8. Mubişci

Mubişci Guest

yok hocam yavruda yeni doğmuş olsa getirilmez ama işte korkuyorum. kabuklu yem verd bana inşallah onu yer.

9. Umut Türkpençesi

yemliği tanıdıktan sonra alışır bende ilk zamanlar aç kalcak diye korkuyodum ama şimdi 2 günde bi paket yiyor maşallah :D

10. Mubişci

Mubişci Guest

inşallah hocam. yuvalığın içine yem serptim su şişesi kapağıylada su doldurdum ve koydum. inşallah bişe olmaz

11. Umut Türkpençesi

merak etmeyin . alışma süreleri var . yem yeme uçma sizi tanıma gibi . zamanla bi bakıcaksınız alışmış . alıştığı şeyleri değiştirmemeye dikkat edin yemliğinin yerini kafesini gibi . zamanla kafesten ucup etrafa da carpmaya başlıcak . Allah uzun ömür versinn

12. Mubişci

Mubişci Guest

inşallah hocam. umarım birşey olmaz.

13. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    sadece yemliğinde olmasın hocam yere de denildiği gibi yem serpin takip edin bakalım hocam

14. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun poposunu bir üfleyin, popo tüyleri gelmişmi bir kontrol edin..

15. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    siringayla mama ver daha yem yiyemez bu kus yazık olur

Sayfayı Paylaş