Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşu

R.MANTARCI

Paylaşımcı Üye
yavru muhabbet kuşu aldım. 45 günlük çek yavru gaga siyah sarı yeşil gözler siyah cere koyu pembe mora yakın,ancak tepe çizgileri biraz geride olabilirmi? eve geldi yarım saat sonra dokunmama izin veriyor normalmi arkadaşlar foto yükleyemedim öğrendiğimde yüklerim,45 günlük dediler doğrumudur.

Son düzenleme:
Hiçbir sıkıntı yok ortamına yeni yeni alışıyordur güle güle eğitin büyütün

yavru muhabbet kuşu aldım. 45 günlük çek yavru gaga siyah sarı yeşil gözler siyah cere koyu pembe mora yakın,ancak tepe çizgileri biraz geride olabilirmi? eve geldi yarım saat sonra dokunmama izin veriyor normalmi arkadaşlar foto yükleyemedim öğrendiğimde yüklerim,45 günlük dediler doğrumudur.

Foto yükleminize gerek yok hocam , tariflerinize göre kuşunuzun robot resmi çizilir resmen :)

Ama siz yinede fotosunu yükleseniz görmüş oluruz kuşunuzu, hayırlı olsun :)

teşekkürler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

yavru olduğu için yemleri suyu kafesin tabanına koydum.1hafta falan oldu. nezamana kadar taban dan yiyecek.hazır mamayıda yemle karıştırıpmı yemliğe koymam lazım yada ayrı yemliğe koyup asayım arkadaşlar.konuşma ve alıştırma eğitiminde televizyonun zararı olurmu.ben kuşa seslenirken tv seside karışıyor.ayrıca tv deki kuş seslerine duyarlı

Son düzenleme:
Geri