petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve R.MANTARCI tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    yavru muhabbet kuşu aldım. 45 günlük çek yavru gaga siyah sarı yeşil gözler siyah cere koyu pembe mora yakın,ancak tepe çizgileri biraz geride olabilirmi? eve geldi yarım saat sonra dokunmama izin veriyor normalmi arkadaşlar foto yükleyemedim öğrendiğimde yüklerim,45 günlük dediler doğrumudur.

#1 R.MANTARCI, 23 Şubat 2014
    Son düzenleme: 23 Şubat 2014
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiçbir sıkıntı yok ortamına yeni yeni alışıyordur güle güle eğitin büyütün

3. bulentkutlu

bulentkutlu New Member

Beğenileri:
    0
    normadir yeni yavrular insanları yadırgamazlar pek

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

Foto yükleminize gerek yok hocam , tariflerinize göre kuşunuzun robot resmi çizilir resmen :)

Ama siz yinede fotosunu yükleseniz görmüş oluruz kuşunuzu, hayırlı olsun :)

5. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

yavru olduğu için yemleri suyu kafesin tabanına koydum.1hafta falan oldu. nezamana kadar taban dan yiyecek.hazır mamayıda yemle karıştırıpmı yemliğe koymam lazım yada ayrı yemliğe koyup asayım arkadaşlar.konuşma ve alıştırma eğitiminde televizyonun zararı olurmu.ben kuşa seslenirken tv seside karışıyor.ayrıca tv deki kuş seslerine duyarlı

#5 R.MANTARCI, 28 Şubat 2014
    Son düzenleme: 28 Şubat 2014

Sayfayı Paylaş