Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan Gamze USLU
  • Başlangıç tarihi
Kuşum Aydın'dan Olsun :D

kuş dişi erkekle alakası yok

bu kuş dişi gamze hanım..
harekete gelince , kuşunuzu gün içersinde fazla ucuruyor iseniz yorulunca bu şekilde rahatlarlar. cok yormayın kuşu :)

Bazı kuşlar bu tip hareketleri yapar benimde dişi pakistan kuşum var ters de durur tellere de asılır yemi bile tersden yer :)

Eger bişeyler geveliyorsa kesin konuşur sabirli ol

Pet shoplar hayvanlara eziyet ediyor aç birakiyor hastalik içinde yaşatiyor lütfen pet shoplara para kazandirmayalim

Evet konusmaya calısıyo gibi bişiyler geveliyo sabır konusunda bol taviz verebilirim . 7saat boyunca tek basına acıkıp kafesine girsin diye beklemişliğim var benim :D

Benim bir kuşum vardı Limon dişiydi çok cana yakındı benden başka kimseye yemini elletmezdi ben değiştirirdim yemini hep. :) Dişiler çok cana yakın olur.

Benim dişi de akşam ışığı kapatınca tellere yapışıyor :( sabah bakıyom gene telde tüm gece öyle mi duruyor acaba

Benim dişi de akşam ışığı kapatınca tellere yapışıyor :( sabah bakıyom gene telde tüm gece öyle mi duruyor acaba

Bir müddet az ışıkta uyusun. Korkuyor olabilir bişeyden. Az ışık ta uyusun sonra kapatırsın.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bende ısıkları kapattığım zaman tellere böyle ters dönüyo anlamadım ki mutlu olduğu zaman , ilgilendiğimiz zamanda böyle taklalar atıyo . Deli galiba bu kuş :D

Bende ısıkları kapattığım zaman tellere böyle ters dönüyo anlamadım ki mutlu olduğu zaman , ilgilendiğimiz zamanda böyle taklalar atıyo . Deli galiba bu kuş :D

Sizde ışıkta uyutun bakalım loş olsun ortam ben denedim oldu :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

kusunuz dişi dişi kusların ısırma egılımı daha fazladır herzman

Yüreğim hala erkek diyo 1-2 resmini daha çekip atiyim mi :D

Geri