petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve keremonder tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. keremonder

keremonder Member

Beğenileri:
    0
    Dün 5 yumurtadan 1 tanesinden yavru çıktı. Tüm gün boyunca öttü. Önce yavru olduğunu anlamadım ses anneden geliyor zannettim. Akşam görebildim yavruyu anca. Bugün ise öğlene kadar öttü ancak son 4-5 saattir hiç ötmüyor yavru. Ölmüş olabilir mi? Yuvalığı da fazla açmak istemiyorum. Anne car car bağırıp duruyor yuvalığı açınca. Strese girip yavruya zarar versin de istemiyorum. Ötmeme durumu normal midir 2 günlük yavrunun?

#1 keremonder, 25 Kasım 2014
    Son düzenleme: 25 Kasım 2014
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Normaldir o öttüğü zamanlar annenin beslediği zamanlardır her zaman ötecek diye bir kaide yoktur maşaallah kuşlarınıza da yavrularınıza da.

3. keremonder

keremonder Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler çabuk cevap ve iyi dilekleriniz için. İçim rahatladı biraz.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Günde bir defa yuva kontrolü yapın derim her ihtimale karşı günde bir defa ve kısa bir zaman. Rica ederim.

5. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Normal, Yusuf Bey`e katılıyorum. Ayrıca tüyü çıkmamış minik yavrular pek ötmez.

Sayfayı Paylaş