petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kbra tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. kbra

kbra New Member

Beğenileri:
    0
    Bilgi sahibi olanlara bisey sormak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim çift muhabbet kuşlarim var yumurtladi ve yumurtadan yavru cikti suanda iki haftalik yavru bazen her zamankinden farkli acı acı çok kotu bagriyor ne oldugunu anlayamiyorum acaba zararmi veriyorlar ufak ufak tuyleri var onlarimi yoluyorlar yoksa beslemiyorlarda acliktan mi bagriyor oyle. İlk defa yavru oldugu icin tecrubesizim ve panik yapiyorum neden boyle bilen varsa bnide bilgilendirebilrmii

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    arda yem istediklerinde öyle bağrırılar :)

3. kbra

kbra New Member

Beğenileri:
    0
    Normal yani oyle cani yaniyo gbi bagirmasi

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kursak şişse dişi belyorsa sorun yok kanamada yoksa birtarafına normal yanık yanık barırı acıkınca gece barırısa işigi acın dişi beslesin susar

5. kbra

kbra New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam tesekkr ederim

Sayfayı Paylaş