Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kusum elimden yemesine ragmen korkuyor...

Derya Vural

Yeni Üye
Merhaba,

Limon nihayet elimden yemeye basladi. En cok gögsünü öpmemden hoslaniyor. Direkt gözlerini yumuyor. Ama halan titremesini hissediyorum.

Zamanla düzelirmi? Ve disariya ciktigi zaman, tedirgin oluyor perdenin cubugunda

bir yer kesfetti. Sürekli oraya ucuyor ve konduktan sonra bize bakiyor. Taki ben parmagima alana kadar. Ne yapabilirim?

Kafesin icinde ve disinda avucumdan yiyor yemini, sükür. Ama, kafesin disinda bir müddet sonra, tedirgin olup perde cubuguna ucuyor.

Bir de gaga tasi olmasina ragmen, kafesteki cubuga gagasini sürtüyor.

Kendi kesfedermi gaga tasini yoksa nereye yerlestirebilirim tasi? (Su an bir cubugun sonunda kafese teline bagli.

Yardimci olurmusunuz lütfen!

Tesekkürler :)

Zamanla ihtiyacı oldumu yer merak etmeyin kafes tellerine vurabilir bu önemli değil o kadar... :) Dışarıda size tam güvenmiyordur, bunada zamanla alışır... :)

Son düzenleme:
Merhaba Emrehan bey,

Vidyoyu. Sizin bu kabiliyetinize hayran kaldim. Dogrusu gipta ediyorum :))

Limon da bir gün insallah korkusuz bir sekilde hasir nesir olur bizimle insaalah!

Eve geleli 10 gün oldu. Ve yazdiginiz gibi zamana birakayim diyorum. Ama o kadar tatlilarki, insan bir anda bana alissin diyor.

Yinede sabredecegim. Parmagima gelmesini ve elimden yemesini de bir basari olarak kabul edeyim. :)

Beni rahatlattiniz yine, tesekkür ederim.

Bir seyi merak ediyorum.

Limon cok hizli ucan bir muhabbet kusu.
Odanin icerisinde uctuktan sonra o cubuga konarsa, hemen alayimmi parmagima. Yoksa orada durup bizimi izlesin. Dün yarim saat kadar o cubuktan öyle asagi bakip bizi izledi. Ne dersiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Merhaba g0rky06,

Sizin vidyonuzda olaganüstü. Hem de iki tane kusu birden alistirmissiniz. Vallahi bravo.

Bunlar cok güzel görüntüler. Imrendim dogrusu! :)

Teşekkür ederim... :) Benim ilk kuşumda tıpkı sizinki gibiydi gider tavandaki kalorifer borusuna konardı, bırakın izlesin zamanla alışır oda, orada dura dura izledi bizi bir zaman sonrada yere sofrayı açtığımızda gelip bizimle yemeye bile başladı... :) :) İnşaallah en kısa zamanda birlikte güzel vakitler geçirirsiniz... :)

Son düzenleme:
Geri