petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbet kuşum hakkında sorular :) yardımcı olun ... lutfen :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    merhaba dün ailemize 1 aylık çapkını da kattık :) galıba erkek resımlerını koyuyorum sızce cınsıyetı ne ? ve bir sorum daha olacak kusum hıc otmuyo elıme gelmıyo kafesten cıkmak ıstemıyo. sızce ne yapabılırım ve malum yavru oldugu ıcın tuylerı yenı cıkıyo kasınıyo ve tunege falan beyaz kucuk pul gıbı bırseyler dokuyo tuylerını cıkarmasına yardımcı bırsey var mı acaba kusura bakmayın cok soru sordum tesekkurler herkese :)

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuş bence dişi gibi ortama alışması 1 hafta yı bulabilir ozaman ötmeye başlayacaktır . ama kücük oldugu icin elinize gelebilir elinizle yem yedirmeye calısın

3. berkecan ince

Beğenileri:
    10
    Maşallah güzel bir kuş

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    maşallah öncelikle hayırlı olsun. bana da dişi gibi geldi kuşunuz. ortama alışması için ona zaman verin ve baya bi bebek olduğu için bol uyuma normaldir dinlenmeye ihtiyacı var sürekli. sonradan açılır endişelenmeyin..

5. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuş ama süper renkleri var buz mavisi ne güzel.Maaşaallah.

6. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    çok teşekkür ederim herkese :) sağolun...

7. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Bana da dişi gibi geldi. Kuşunuzu daha yeni almışsınız ona biraz zaman tanıyın. 1 hafta kafesten çıkarmayın , avuçlamayın. Yemini verin onunla sessizce konuşun. Daha sonra elinizden yem yedirmeye çalışın ama elinizden korkarsa sakın onu zorlamayın. Elbette yiyecektir. Zaten çok küçük maşallah hemen eğitilecektir eminim. İyi haberlerini bekliyorum.

8. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    sağol kaRDEŞİM yorumun için çok teşekkür ederim inşallah iyi büyütürüm onu :)

Sayfayı Paylaş