Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet Kuşum Hasta

Fotoğraf tan bir şey anlaşılmıyor bi daha yükleyin

5 kere denedim bi şey görünmüyor heralde benim telefonda sıkıntı var

Enfeksiyon kapmış gözünden mi annenin verdiği yemden mi anlamadım yavru olduğu için hassastır veterinere gitme şansın var sa götür yoksa terramycin krem var hem göz için hem de deri için çok az miktarda sürün kulak çöpüyle

Enfeksiyon kapmış gözünden mi annenin verdiği yemden mi anlamadım yavru olduğu için hassastır veterinere gitme şansın var sa götür yoksa terramycin krem var hem göz için hem de deri için çok az miktarda sürün kulak çöpüyle
yakınlarda maalesef veteriner yok . ama dediğiniz kremi deneyeceğim

İltihab Kapmış Gibi Görünüyor. İnşallah En Kısa Zamanda Şifasını Bulursunuz.

Sıvıyı boşaltmak gerekebilir belki. Bence veterinere götürün. O bölgeyi batikonla sterilize edip enjektörle boşaltabilir sıvıyı. Sonrasında da antibiyotik tedavisi gerekebilir. Benzer hastalık araştırdığımda bu tedaviyi gördüm.

İnsilün iğnesi bulabilirseniz ateşte yakarak dezenfekte edin. Soğuduktan sonra şiş olan yerde bir delik açın içerideki sıvıyı boşaltın. Sonra teramiycin krem sürün 3 gün sabah akşam. İnsülin iğnesi bulamazsanız toplu iğneyle yapın. Ama iğneyi mutlaka ateşe tutun ucu kızarana kadar.

İnsilün iğnesi bulabilirseniz ateşte yakarak dezenfekte edin. Soğuduktan sonra şiş olan yerde bir delik açın içerideki sıvıyı boşaltın. Sonra teramiycin krem sürün 3 gün sabah akşam. İnsülin iğnesi bulamazsanız toplu iğneyle yapın. Ama iğneyi mutlaka ateşe tutun ucu kızarana kadar.
Abi allah razı olsun çok güzel açıklamışsın da içinde sıcı yok . içi hava dolu ve gün geçtikçe daha fazla şişiyor

Geri