petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbet Kusum Kafese Hiç Girmek İstemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Recep Şahin tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Recep Şahin

Merhaba arkadaşlar

başlıktada söylediğim gibi hiç girmek istemiyor içerdeki kuşların yanına gitmek istiyor ne yapmalıyım

2. Recep Şahin

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    yavru kusunu eğitmek istiyorsan o kuşları ona gösterme bence diğer kusların pesine takılır seni dinlemez cünkü

4. aleynaa

aleynaa Guest

yavru kuşlar çok hiperaktif olurlar ve kafesi sevmezler :)

5. OzanEsmrsy

Aynısı benimde basima geldi .. suan bir çalışma üzerindeyim bitince paylaşacam :)

6. Recep Şahin

yorumun için teşekkürler hocam dediğinizi yapacam ama kuşlar birbirine uzaktan bağırıyorlar cik diyorlar birbirlerine ne olucak yani şimdi

7. Recep Şahin

haklsıın galiba :D kuş hep omzuma kaka yapıyor :D

8. Recep Şahin

çalışma bitince haberdar et beni :D

9. Emre ERTURK

Acikinca illa girecektir ama diger kuslarla iletisimini kesmelisin yoksa sana olan ilgisi git gide soguyacaktir

10. Recep Şahin

bana olan ilgisi soğudu bile hiç omzuma gelmiyor hep onların yanına gidiyor kuşları içerdeki odaya götürüyorum o zamanda birbirlerine uzaktan bağrışıyorlar sonuç olarak yine omzuman gidiyor uça uça onları arıyor

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru kuşum tüye girdi

,
  2. muhabbet kuşları kafesten çıktığında girmek istemiyor