Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşumu ayırdım.

• Konbuyu başlatan carvenaus
  • Başlangıç tarihi
C

carvenaus

Guest
Bugün yavru muhabbet kuşumu anne ve babasından ayırdım.İçinde yem ,su ve tünek olan yeni kafese koydum.Yavru kuşuma ne kadar süre sonra ve nasıl yaklaşmalıyım ?Anne ve babasından yeni ayrıldığı için ne kadar süre geçmesi gerekir yanına gitmem için ?

Bugün yavru muhabbet kuşumu anne ve babasından ayırdım.İçinde yem ,su ve tünek olan yeni kafese koydum.Yavru kuşuma ne kadar süre sonra ve nasıl yaklaşmalıyım ?Anne ve babasından yeni ayrıldığı için ne kadar süre geçmesi gerekir yanına gitmem için ?

Oncelikle Masallah kusunuz cok guzel yem kirip kiramadigina bakin eger kiramiyorsa tekrar annesiyle babasinin olduğu kafese koyun eger yem kiriyorsa bi problem çıkmaz;)

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim ikinizede .Eğitime nasıl başlamam gerektiği hakkında bir link tavsiye edebilirmisiniz ?

Kafes içinde parmağınızı uzatın zaten çıkar çok kolay eğitebilirsiniz maşaallah güzel yavru

kaç günlükken ayırdınız acaba yavruyu ?

tabana yem ser ve yiye biliyorsa egtime başla

2 aylık civarı olması lazım. 3 gün önce ayırdım eğitiminin 3.günü bugün şuan elime geliyor ,elimden yem yiyor ,odanın içinde dolaşıyor :D çok çabuk alıştı.

yavru ya o nedenle cabuk alışırlar keratalar :)

Geri