petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kusunun rahatsızlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Azra BARBAROS tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusun doğduğu dün fark ettim ama bir sorun var kuş surekli uavas hareketlerle diger yumurtalarin çevresinde dönüyor ve acı cekiyormus gibi hic susmuyor bir de poposunda biraz dışkı var kabiz olmuş olabilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Yardım eden yok mu arkadaslar kusun kursagi boş elime aldım baktım eldivenle aldım tabi hayvan otuyor otuyor yedirmiyorlar

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Fotoğraf çekseydin keşke, ilk gün çok az besliyorlar belli belirsiz sarı gibi gözükmesi gerek kursağın..

3. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Kursağı sarı değil boş ben eldivenle elime alıp kontrol ettim bu yüzden beslemiyor olabilir mi eger benim beslemem gerekirse nasıl bir mama hazirlamaliyim ??

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yavru muhabbet kuşları için özel mamalar var.
    Bulamazsan bebekler için satılan küçük kavanoz mamaları var. Onların tahıllılarından şırıngayla gagasının yanına verebilirsin. Zaten ağzını aralayıp yer hemen.

5. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

Cook sağ olun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Cook sağ olun :)

Sayfayı Paylaş