petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbet tercihi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakan özdemir tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    herkese iyi geceler arkadaşlar
    siteye yeni üye oldum , daha önce hiç kuş beslemedim 1-2 haftadır sürekli kuşlar hakkında yazılar vs olsun herşeyi araştırmaya çalışıyorum
    yavru erkek muhabbet bakmak istiyorum sorum şu
    oturdğum yerin yakınlarında bi petshop buldum adam ayrıyeten kendide üretiyormuş (üretimhanesi petshop dükkanın yanında hatta)
    kuşları 4-5 gün önce kafese koydğunu söyledi yavru muhabbetdi (yerli üretim oldğu için daha sağlıklı daha dayanıklı olucağını söyledi, kuş vs kafes + diğer malzemeleriyle 90 tl gibi bir fiyat çekti , kuşun sadece fiyatı 60 tl olduğunu ve bana 50 tl yapabilceğini söyledi sadece)

çıktım başka bi petshopa gittim pakistan cinsi yavru muhabbet adamın deyişiyle 1-1.5 aylık felanmış kuşlar kafes vs diğer masraflarıyla bana 70 tl ye olabileceğini söyledi

velhasıl kelam benim kafam tabiki yerli üretim almak ama ne bileyim sonuçta 1 can alıcam ve alelacele karar verip almak istemedim lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin

#1 hakan özdemir, 1 Haziran 2015
    Son düzenleme: 1 Haziran 2015
  2. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Tabi ki alistirmak istiyorsan cabuk,Yeni 4 5 gunluk yavru he yavasda olsa olur cok guzel bu kus diyorsan pakistanda olabilir ki bu para olayi beni cok etkiledi suan yeni dogan bir yerli kusa 60tl demis yerli fiatlari bilmem ama baya pahali gibi geldi.Bende cekos muhabbet kusu bakiyorum 1 aylikken aldim 25Tlye petshoptan beraber 5.ayimizdayiz :)

3. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    valla hocam bi yandan acayip kafam karıştı ne yapıcam bilemiyorum

4. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Yani benim fikrim bu bence baska petshoplarada ugra

5. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    evet hocam alıştırmak istiyorum acayip şekilde , adam herşeyi hesapladı 95-96 tl gibi bişey tuttu sana 90 olur dedı (sadece kuşa dediği fiyatta 60 tl den 50 tl ye indirmesi )
    açıkcası bana biraz pahalı gibi geldi maximum 75-80 felan beklıyordum ama gidip bi son pazarlık yapmayı düşünüyorum

6. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Benim eksiklerim oldugu halde 100 lira tuttu kusu 40 liraya aldim her ne kadar ureticisi de olsa siz petshoplara cok guvenmeyin acemi ve hevesli oldugunuzu anlayip size boyle bir fiyat cikarmis bile olabilir ben gerekli herseyi hesaplayip gittim bana kendinde olmayanlari gerek yok onermiyorum diyerek vermedi ustelememe ragmen ayrica iyice bakin kusu inceleyin bir sorun cikarsa sonradan insan vermek istemiyor uzuluyor

7. Suatguler2

Suatguler2 New Member

Beğenileri:
    0
    Forumdan bir abimizden alin bence bi araştırın yavru muhabbet kuşu satanlarda petshopu onermem pek iyi günler

Suat Güler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:39 -->-> Daha önceki mesaj 04:37 --

Ve forumdan kus alanlardan bi tane pişman olan görmedim ayrıca özel mama yem vs ile. Besliyorlar kiyaslayamazsiniz bile

Suat Güler

8. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Aynen mesela ben aldiktan sonra uye oldum yoksa burda bulundugum yerden satis yapanlar varmis pisman oldum onlardan almadigima

9. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Forumdan üreticiler mevcut araştırıp forum üzerinden tercih ediniz.

10. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar kuşlar için pet shop lara para kazandırmayın. Burada sağlıklı pırıl pırıl kuşlar satılıyor. Forumdaki arkadaşlardan almanızı tavsiye ederiz. Hem yavruların anaçlarını görebilirsiniz, hem de daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Malzemeleri gidin yine alın pet shoptan.

11. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Petshopları önermem. Para kazanmak için kuşlarla hiç ilgilenmiyorlar. Hobi için yetiştiren birinden alın bence. Ele alıştırmak istiyorsan en fazla 40 günlük olmalı.

12. bbatuhan

bbatuhan New Member

Beğenileri:
    0
    bence petshoplarıda gömmeyin o kadar onalrda ekmek paralarında 1-2 tanesı kotu dıye karalamayın..
    sızlergıbı bakmasalarda mecburen tıcarı dusunuyorlar..
    temız duzgun petsoplar var bence aratırın bakın oyle karar verın derım..
    FAKAT FORUMDA INANILMAZ GUZEL KUSLAR,RENKLER VE IRKLAR VAR..kesınlıkle forumdan bır kus alın derım..hem sağlık hemde kalıte bakımından ıcınız daha rahat eder..hem daha uyguna alırsınız..
    bu forum bu konuda cok ama cok kalıtelı ve sağlam ..

13. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim şuan 1-2 yere sordum en kısa sürede alırım dıye umuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

yanıma arkadaşımıda götürdüm hatta 4.5 senedir sultan papağanı besleyen biri,
    satıcının üretimhaneside petshopla yanyana hatta kuşlar çok sağlıklı güzel gözüküyor arkadaşımda beğendi ama fiyat açısından hem bana hem arkadaşa pahalı geldi biraz

14. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Bence de pahali zaten yavru almak istiyorsunuz siz guvenilir bir yerden alip iyi bir sekilde bakarsaniz sizin kusunuz da cok saglikli buyur insallah. Bence hic bir petshopa aksesuar vs alimi haricinde guvenilmemeli hatta onlari bile arastirmadan almamalisiniz oralardaki kuslarin cogu ithal oluyor ben sadece adres sormak icin girdim kuslara bakayim dedim yaslarindan cinsiyetlerinden bile haberleri yok baska bir kus turu sordum valla onu bilmiyorum da fiyati su kadar dedi iyice nefret ettim hic olumlu bakmiyorum petshoplara benim aldigim kuscu da bana temiz ve guzel bir yer gibi gozukmemisti fakat mecbur kaldim siz alicaginiz yere iyice bakin pisman olmayin simdiden hayirli olsun

15. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    çok sağolun yorumlarınız için
    şuan siteden 1-2 kişiyle görüşüyorum irtibattayım hayırlısıyla bu hafta alıcam.

Sayfayı Paylaş