petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbet video

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nitelik tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

2. Yasin ZORLU
    Gizli

çok şirinler maşallah.. sorun yok gibi.. yemek istiyorlar sanki annesi halleder..

3. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

valla benim kuşlar şansıma öyle bişeyki birbirlerine çok bağlılar :) mesela dişi yuvada yavrularla ilgileniyorsa erkekte giriyor dişiyle beraber yuvalıkta takılıyorlar yavruları beslıyorlar galiba yani erkek te baglı yavrusuna eşine :)

4. İsmail BAL
    Gizli

maşallah yavrularda bi sorun yok gursakları da dolu bakımları iyi yani kuşlarınızda dediğiniz gibi bağlı ise birbirlerine yardım ediyorlarsa sorunsuz uçtuklarını da görürsünüz yavrularınızın

5. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

inşallah inşallah :)

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    masallah (cokfazla rahatsız etmessen daha ıyı olur anne ürküp yumurtalara zarar verebılır)

7. nitelik
    Gizli

nitelik Guest

yok rahatsız etmıyorum fazla :) günde 1 defa bakıyorum.

Sayfayı Paylaş