petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serdar tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Serdar
    Gizli

Serdar Guest

Arkadaşlar merhaba gecen hafta muhabbet kuşu aldım.yemden yeni düşmüş gagasının ucu hala siyah.avcumun içine girip uyuyor ve sürekli uyku halinde dünden beride birkaç kez hapşırdı acaba hasta mı ettim.bir önceki kuşum bir yaşındaydı hastalıktan öldü bunuda kaybetmek istemiyorum

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir resmini eklersen daha iyi olur.

3. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    tüylerinde kabarma, burnunda gözünde akıntı, tünekte duramama vs uyuklama dışında bi belirtisi varmı.

4. Serdar
    Gizli

Serdar Guest

O tarz belirtiler yok kafesin içindeyken hareketli ben yanına gelince kafesin içinde tur atıyor dışarı çıkmak için ara sıra yemliğin içine kafasını sokuyor öylece duruyor .. Boynunu çok kaşıttırıyor. Acaba yavru olduğu için mi bu kadar uykucu ya da üstünü örtmediğim için üşüttü mü bilemedim.

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    yavru oluşundan olabilir. yeterince yem yiyor mu.

6. Serdar
    Gizli

Serdar Guest

Yemesinde bişey yok çok şükür

7. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    gözlemlemeye devam et. soğukta kalmadı umarım. geceleri üstünü bi çarşafla ört. braz dikkat et bkaalım. hasta olsa kafestede tünekte hareketsz durur vs

8. Serdar
    Gizli

Serdar Guest

Cevapların için teşekkür ederim gözlemlemek en iyisi

Sayfayı Paylaş