petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbeti beslerken

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Adem ŞERİT tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Adem ŞERİT

Arkadaşlar yavru bir muhabbete nasıl su içirilir, içmediğini düşünüyorum. Kaşıkla uzatıyorum ama almıyor elime alıp damlatarak yapayım diyorum bu seferde elde durmuyor sağa sola kaçmaya çalışıyor. Benim yavru ayaktan kesildi duramıyor zorluyor. veteriner toz ilaç verdi suyuna kattım içirmek zor. Bir akıl verin. :mad:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    illa ilaç içmesi gerekiyorsa zorla ağzını aralayıp damlalıkla verebilirsin.
    Muhabbet kuşları özellikle yavruyken çok su içmezler.

3. Adem ŞERİT

Abi kuş ayaktan kesildi adım atarken yürürkn zorlanıyor, veteriner beslenmeden vitaminsizlikten dedi verdiği ilacı içerse zamanla düzelirmi

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Güzel kardeşim, ben veternerden daha iyi bilecek değilim.
    Verdiği ilacı kullanın inşallah tez zamanda iyi olur.

5. Adem ŞERİT

Bir kaşıga suyu koyuyorum içine yemleri basıyorum ilaçla karışıyor yem yerken mecbur sudanda içiyor :)

Sayfayı Paylaş