Karadeniz Pet

Yavru muhabbetim bir türlü gelişmedi

Evet öyle oluyor maalesef ne yapalim yapacak bir sey yok Allah'tan böyle gelmiş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu kuluckada temizligi aksatmayin yani yavrular cikinca talas ekleyin sıkca temizligini yapin eger boyle yavrular gelirse malesef eslerde sorun var genlerdeyse yapacak birsey yok anne babada ucamayan tuylerinde anormal olan varmi

Yok anne babada bi anormallik yok ben salarim arada odanin içinde yağlanmasınlar diye uçarlar

Insallah bundan sonrakiler saglikli olur boyle sorun yasamazsiniz cok sevimli bi yavru masallah

Çok teşekkürler sağolun aslinda ilk kuluckada 4 yumurta vardi 4. İle 1. Arasinda 13 gün vardi o yuzden 4.ye bakamadi hiç cikmadi yumurtadan 1. Çıktığı gün öldü 2. Şimdiki hasta yavru 3.de 1 aylikken olen yavru

Acemiliğe geldi heralde [emoji12]

Acemilik bilgisizlik tabi ki etkili iki yavru buyuttu ciftim ilk kuluckada hic zorlanmadi yipranmadi mamasini hergun verdim cok hizli guzel buyuttuler ikinci kuluckaya basladi disim bakalim bu sefer kac yumurta yavru buyutucek cok korumaci anactir babada cok ilgili sayi olarak fazla yavru olsada bakabileceklerini dusunuyorum insallah tabiki destek mamalarla

İnsallah benimkiler mamaya da alisamadilar bir türlü

Baba elimde birsey oldugunu gorunce delirir kapida bekler mama kuslar yavrular icin cok onemli destek yumurta bebe biskuvisi tuzsuz etimek nane ana malzememdir nanesiz show jumbolar yemezler koku bakimindan cazip geliyor yavrulu ciftimi ne verirsen yerler masallah

Geri