petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru muhabbetim daha 4-5 saatlik tazecik yeni doğdu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tuğrul KAYA tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğrul KAYA

Arkadaşlar bu gün saat 6 -7 civarı kafes kontrolü yaptığımda yumurtadan kuşumun çıktığını gördüm . Küçücük :) resimi altta. Anne kuş resimdede göreceksiniz beslemiş gözüküyor, psikopat erkek kuşum ise duruldu , kendine geldi yavruyu görünce :D

O değilde Allah' a şükürler olsun hayran kalmamak yarattıklarına mümkün değil. O ufacık yavru bile ses çıkarıyor ya 2 nohut büyüklüğünde.
    işte resim MAŞALLAH ınızı esirgemeyin
    Sesi geliyor :D
    Beslemiş dimi annesi ?

2. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah beslemiş fakat çok oynamamanızı öneririm. Dişi kuşunuz bundan rahatsız olabilir. :)

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Mobilden girdiğim için resimler küçük gözüküyor maşallah istedin oldu fakat yavruyu ele almanızı tavsiye etmiyorum benim 31 günlük yavrumu daha bugün aldı, :D

4. Hakan GÖLGE

darısı bizim başımıza :)

5. Hasan BASKIN

6. Sercan Topcu

Maaşallah,darısı bekleyenlerin başına.Elinize almamanızı tavsiye ederim,hiç değilse bir 10-15 gün geçene kadar...

7. Eren Temiz

Maşallah, İnşallah hiç bir sağlık sorunu olmadan sorunsuzca büyür.

8. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah gözünüz aydın ben yavrularımı 1 hafta 10 günlük olana kadar hiç ellemedim incitirim diye.

9. Tuğrul KAYA

Arkadaşlar teşekkür ediyorum. İnşallah aynı sevinci yaşarsnız. Diğer konudada bahsettim benim dişi elimdeki yumurtaya yatıyor hiç bir eğitim ve evcilleştirme uygulamama rağmen. Kuşun ruhu anaç maşallah. Ona güvenerek elime aldım ve narin şeyleri tutarken çok dikkatliyimdir, yinede tavsiyenizi dinleyeceğim.

Dinliyorumda içerde yavrusu ile nasıl konuşuyor, yavru azıcık yalnız kalsın hemen çağırıyor onu.

Şimdi yokmu elinde güzel bir mama tarifi olan yapayım?

10. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Forumda yavrular için mamalar mevcut ya da petshoplardada mamalar var mobil olduğum için link atamıyorum k.b :)

11. Tuğrul KAYA

Anaam diğer yumurtadaki yavruda yumurtanın içinde hareket ediyor , oda yolda sanırım :)

12. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    O da 1 2 gün sonra çıkar hayırlısıyla

13. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    maşallah maşallah... ALLAH inşallah banada göstermek nasip eder benim showlar daha yolun basındalar ama hayırlısı...

14. sumut

sumut Guest

Süper bişi bu maşallah , allah analı babalı büyütsün ;)

15. Tuğrul KAYA

16. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tuğrul abi maşallah senin adına çok sevindim :) Allah herkese böyle sevinçler yaşatır inşallah..
    Senin erkeği biliyoruz malum deli oğlan lakaplı :) Mamayı sık yapmanı tavsiye etmem :)

17. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Konuda Yavru muhabbet kuşu için mama yazıcaktı mobildeyim link açılmıyor :/

18. Tuğrul KAYA

Tamam baktım hepsine bişiler yapıyorum şimdi. O bahsettiğin linkteki tüylenmiş yavrular için. Şu anda ben anneye hazırlıyorum,teşekkür ettim Allah razı olsun.

çok saol Ali Allah senden de razı olsun. Erkek canım deli bedri... Mamayıda yerse...

19. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Erkeğin durumu nasıl oldu şuan :D

20. Tuğrul KAYA

Arada kafese giriyor , dişinin omuzuna (sırtına) ufak dokunuşlar yapıyor, hadi hadi hadi diyor (resmen öyle anlaşılıyor) dişi de gaga taşını kemirip yem yiyip giriyor içeri. Erkek şu an gözlemim altında ve hemen altındada yaramazlık yaparsa gireceği kafes var. Falsosunu bekliyorum. Kenara geçmiş babacık babacık bakacık diyor bana karşı. Çok adi yav. Azgın teke...

Sayfayı Paylaş