Karadeniz Pet

Yavru Muhabbetler

safak0

Meraklı Üye
Yavru bir erkek muhabbetim vardı uzun süre yalnız kalmasında dolayı yanına bir dişi almaya karar verdim sizden gelen tavsiyelerde o yöndeydi yeni kafesim bayram günü gelir mi bilmiyorum ama bayramdan sonra geleceği kesin o zaman ikisde rahat geniş bir kafese geçicekler burda duracakaları en fazla 1 hafta umarım bir sorun çıkmaz :)

İlk koyduğumda Erkek (Yeşil) Dişinin üstüne gagasıyla ısırmadı ama nasıl diyim bilmiyorum birşeyler yaptı kaşıyor gibi diyim o anları videosunu çekemedim çekmeye kalksam bırakıyor :)

Yanına aldığım kuşun Cins, Irk ve Yaş belirleme konusunda açtım şimdi orda arkadaşlarda yardımcı olacakdır.
Konu: http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/cinsi-irki-ve-yasi.52327/

Bunlarda Kuşlardan resimler yan yana koydukdan 3-4 dakıka sonra çektim

40PGop.jpg

9GQDBr.jpg

1NLGRG.jpg

Videoalarıda aynı şekilde 3-4 dakıka sonra çekdim videolarıda pek bir şey yok şuan ıkısıde çok sakın bır sekılde duruyorlar

Görüşleriniz nedir neler yapim şuan bir sorun yok gibi duruyor kavga falan etmiyorlar en azından oyun oynamasalar videolar fotoğraflar nasıl yorumlanır teşekkür ederim şmiden herkese :)

Bişey yapmanıza gerek yok gayet güzel kuşlar

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakin bir odada şuan ikiside bir birlerine alışsınlar biraz diye fazla ses olmayan bir yere koydum bekliyorum :) Teşekkürler hocam

Bu videoyuda yeni çekdim bi ara ortalık gerildi gibi ama kesin bir sorun yok sanırım aralarında :)

Sorun yok gorunuyor, erkek yanasmaya baslamis disiye; disi daha yeni oldugu icin uc-bes gun gecsin yeni ortamina alissin.
Hayirli olsun.

Birde daha çok ufaklar daha çok erken herşey yoluna girecektir aylar sonra maşallah dişi bir gaga koydu orda :D

Anlaşmaları sıkılmaları yeter benim için zaten :) Dişi şuan ortama alışmaya çalışıyor sakin ama çok yaman bir şeye benziyor valla:D

Geri