Karadeniz Pet

Yavru Ne Renk Olur?

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
selamlar
14 günlük yavru rengi mavi mi olacak kanatlar sarı...

baba ve anne

Son düzenleme:
daha tüyleri bile çıkmamış hocam nasıl anlaşılsın mavi mi sarı mı olacağı . :D

Yanılmıyorsam,kanatların altında bulunan mavilikten dolayı sormuş.
Olabilir,olmayadabilir. Azıcık daha büyüyeydi de öyle fotoğraflasaydın keşke.
Böyle beyin fırtınası yaptırtmasana bize :D

Tüyler çıktığında yine fotoğraf ekle olur mu? Maşallah,sağlıkla büyür umarım

Hocam daha tüyü bitmemiş yetimin . :) 10 günde sabredin nolcak yani . :D

ok sorun yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

yeşil oldu..

o sarı olanın gözü ne öyle korktum ya :) ilk kez gördüm öyle bi renk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

cok güzel maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

cok güzel maşallah

Gözde bir problem yok , çiftleşme isteği geldiğinde veya da akşam bir anda ışık açıldığında gözler bu pozisyonu alır. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

ok sorun yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

yeşil oldu..

Hocam sen çok acelecisin valla. Daha tüyleri çıkmamış sen yuvadan almış yere koymuş bir de foto çekmişsin . Normal şartlarda dişinin bu yavruyu beslememesi ve öldürmesi gerekiyordu ama anlaşılan dişiyle aranız iyi .

maşallah.. güzel kuş olacaga benziyor :)

cok güzel maşallah

olgun kuşlarda daha belirgin göz iris halkası dediğimiz bölge... birde dişisine kur yaparken göz irisini rengini görseniz :)

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

dişi ile aram çok iyi..yuvalığından atlamadan aldım eğittim ilgilendim çok......yediğimiz içtiğimiz bir :)

Son düzenleme:
Geri