Karadeniz Pet

Yavru olduğu halde yumurtladı ?

• Konbuyu başlatan cagdas57
  • Başlangıç tarihi
C

cagdas57

Guest
Öncelikle herkeze iyi forumlar sorum şu: 6 tane yumurtlamıştı 3 tane çıktı 2 si öldü 1 tane yaşıyo daha doğru düzgün tüylenmedi buğün baktım kafesin tabanında yumurta var sorum şu neden yuvalığa yumurtlamadı kaçıncı kuluçkası garibime gitti

Usta boş yumurtayı önceden aldım zaten bu yeni yumurta

Hayır yatmıyor kafesteler suan kafesin tabanındaki yavruyu besliyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Usta söyle tekrar anlatayım daha iyi yardımcı olursunuz bana. Ben bu kuşları yumurtalı almıştım Abi'den tanıdık eve getirdiğimde 3 yumurta vardı 3 yavru vardı yumurtalar boş çıktı attım yavrularımda 2 si öldü 1ci yavru hala yaşıyor şükür besliyorlar kafesin tabanında yuvadan atları yuvada yavru yok suan yani bugün baktığımda kafesin tabanında yumurta var olay bu neden kafese yumurtladı yuvalık varken kaçıncı kuluçka üstelik ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Kimsenin fikri yokmu arkadaşlar

olabiliyor benim kuşda 4 yumurta yaptı 3 boş 1 dolu cıktı yavru tüylendi yeme düşmeden 3 adet daha yumurta yaptı 3 yumurtada dolu çıktı yavrular büyüyor şuan. ilk kuluçkadan 1 ay kadar sonra tekrar yumurtlamış oldu..

Dikkat et yavruya birşey yapmasınlar.çiftleşmek için zarar verebilirler

Yavruya birşey yapacaklarını sanmıyorum çok iyi bakıyolar ama yimese dikkat edeceğim saolasınız ustalar iyi forumlar

Geri