petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru olduğu halde yumurtladı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cagdas57 tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. cagdas57

cagdas57 Guest

Öncelikle herkeze iyi forumlar sorum şu: 6 tane yumurtlamıştı 3 tane çıktı 2 si öldü 1 tane yaşıyo daha doğru düzgün tüylenmedi buğün baktım kafesin tabanında yumurta var sorum şu neden yuvalığa yumurtlamadı kaçıncı kuluçkası garibime gitti

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    boş yumurtayı dısarı atmısta olabilir

3. cagdas57

cagdas57 Guest

Usta boş yumurtayı önceden aldım zaten bu yeni yumurta

4. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuluçkaya yatıyomu?

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    çok enteresan :D

6. cagdas57

cagdas57 Guest

Hayır yatmıyor kafesteler suan kafesin tabanındaki yavruyu besliyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Usta söyle tekrar anlatayım daha iyi yardımcı olursunuz bana. Ben bu kuşları yumurtalı almıştım Abi'den tanıdık eve getirdiğimde 3 yumurta vardı 3 yavru vardı yumurtalar boş çıktı attım yavrularımda 2 si öldü 1ci yavru hala yaşıyor şükür besliyorlar kafesin tabanında yuvadan atları yuvada yavru yok suan yani bugün baktığımda kafesin tabanında yumurta var olay bu neden kafese yumurtladı yuvalık varken kaçıncı kuluçka üstelik ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Kimsenin fikri yokmu arkadaşlar

7. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    olabiliyor benim kuşda 4 yumurta yaptı 3 boş 1 dolu cıktı yavru tüylendi yeme düşmeden 3 adet daha yumurta yaptı 3 yumurtada dolu çıktı yavrular büyüyor şuan. ilk kuluçkadan 1 ay kadar sonra tekrar yumurtlamış oldu..

8. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Dikkat et yavruya birşey yapmasınlar.çiftleşmek için zarar verebilirler

9. cagdas57

cagdas57 Guest

Yavruya birşey yapacaklarını sanmıyorum çok iyi bakıyolar ama yimese dikkat edeceğim saolasınız ustalar iyi forumlar

Sayfayı Paylaş