Karadeniz Pet

Yavru ölümlerine, hastalıklara çözüm süper serum

Baska sitede paylasilmamasini istemesi bence dogru bir davranis degil bu gercekten ise yariyorsa birkac yavru kusun hayati simdiye dek kurtarilabilirdi

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Vitamin doğru ama, petshoplardan aldığımız içeriğinin ne olduğunu bilmediğimiz vitaminlerdense insanlarda kullanılan vitaminlerden hazırlanan bu karışım daha iyi değil midir?
Üstelik kuşlar iştahla içiyorlar ve diğer vitaminler ile arasındaki farkı gözlerinizle görüyorsunuz.
Yarışmalara hazırlanan kuşlarda kullandıklarını yazmışlar bu karışımı.
Kullanıp kullanmamak size kalmış tabii...

Şımarık adlı üyeye paylaşımın alın tı olduğunu belirttiği için teşekkür ederim.
başka forumlar da paylaşım olmaması konusu yanlış anlaşılıyor aslın da ,bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
Ama o bilginin nereden alındığı belirtilerek bu bilginin kaynağına saygı göstermek gerekir belirtmek istediğimiz buydu ,aksi hal de bir bilginin saklanmasını istemek haddimiz değildir.

Ömer kılıçoğlunun süper serumu diye internette paylaşılan bilginin orjinalini siler ile paylaşıyorum. ÖMER KILIÇOĞLUNUN SÜPER SERUMU

link paylaştım ama iki site arasın da her hangibir üye paylaşımı olmadığı ve içerik farklı olduğu için her hal de yöneticiler anlayışla karşılar.

Dekstroz haricindeki bütün ürünler vitamin zaten. Ben de veterinerim de hiçbir canlıya hastalık durumları haricinde vitamin verilmesini onaylamıyoruz. Meyve sebze yemeleri kafi.
Bu ilaçların dozajlarının yanlış uygulanması da kuş da vitamin fazlalığı yapablirki en az vitamin eksikliği kadar tehlikelidir.
Ayrıca iki ilaçta b12 var ve b12'yi tohumla beslenen et yememesi gereken kuşların alabilceği tek besin keten tohumudur zaten. O nedenle iki b12 çok gereksiz ve fazla.
Kuşlar için alınan vitaminler güvenilir bir firmadan alındıktan sonra insan için olanlardan daha yararlı çünkü kuşlara özel üretilmiştir.
Dekstroz yerine de üzüm şekeri probiyotik ve bira mayası kullanılması çok daha sağlıklıdır.

İlknur hanıma tamamen katılıyorum. Meyve ve sebze daha yararlı. Bir de keçiboynuzu tozu, mamalarınızda kullanabilirsiniz. Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin.

Geri