petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru paylaşımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve egegünesi tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    2 çift kusum var biri 4 yavru cikariyor surekli 2 si ölüyor çünkü beslemiyor diğer ciftim 5 yavru çıkarıyor hepsini buyutuyor besleme konusunda bu ciftim iyi acaba diğer ciftim den 2 yavru ölmeden diğer ciftin yanina koysammı

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Sanırım diğer çiftin bakıcı kan onların altına koy bir yada iki yumurta bakarlar diye düşünüyorum ama çiftini daha da yorabikirsin sonuçta kuşlar 5 yavru büyütüyormuş.

3. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    1. Çiftim Yumurtalara yatıyor yavru çıkıyor ama beslen mediğinden ölüyor çiktiktan sonra koysam nasil olur

4. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1

Direk yumurtaların yanına eklersen daha iyi olur bence kesin bakarlar

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    5 yavru büyütüyorsa 7 yavru çok ağır gelir kendi yavruları da olebilir bu nedenle ben olsam koymazdim

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtadayken yer değiştirmek çok daha kolay oluyor. Yavruyken kabullenmeyebilirler. Tek yavru koyup sürekli kontrol edebilirsin. Kursağı doluyorsa sorun yok.

Sayfayı Paylaş