Karadeniz Pet

yavru satışı

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
ben kuşlarımı yavrulatıcam ve yavruları satmayı düşünüyorum yani üretip satıcam bi zaman sonrada 2 çift alabilirim ben bu ürettiğim yavruları petshop kuşçu veya hayvan satan bir yere satmak istesem yavruları alırlarmı

ben 20 den veririm diye düşünmüştüm nie o kadar az peki verdikleri para

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

peki sitelerde kaça alırlar ve kuşçulara 20 den fazla satma olasılığımız varmıdır mesela saf jummbp saf ingiliz saf rainbow yavrular olsa herhangi birini kaça alır kaça satarım kuşçuya

yavru olduklari için ve cinsiyetileri beli olmadiği için 15 tl uygun fiyat olarak satiyolar bütün kuşcularda yavru kuş 15 tl dir.

peki sizce kuşçuya yavruların tanesini 15tl den satarsam iyi olurmu yani ucuza gitmiş olursa benim için kötü olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

çünki küçük çaplı bir üreticilik yapacağımda fiyatların öğrenmem lazım

peki sizce kuşçuya yavruların tanesini 15tl den satarsam iyi olurmu yani ucuza gitmiş olursa benim için kötü olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

çünki küçük çaplı bir üreticilik yapacağımda fiyatların öğrenmem lazım

ucuza gitmez standar fiyati bu aten kuşlari takaz bile edebilirsin istersen başka bir kuşla.

peki sitelere bakıyorum sitelere kuşları 20-25 e koyuyolar onlar neden öyle satıyor peki sormak istedim yoksa bende sitelere koyucamda

ya bak sen mesela 25adet yerli yavru satacaksın bunu alan kişi saten 25e satacak + pet shopların saten bağlı oldukları bir üretim hane var mesela ben samsundayım dişi kuş alacaktım bütün kuşcularda erkek vardı zor buldum dişiyi ama başka zaman da erkek bulamadım bunun için asla 20-25yavruyla gitme 5-6tanesini 15den ver çünkü üretici saten 20ye veriyo ki adamın ihtiyacı yokken senden niye 20ye alsın ama sen 15e verirsen alır ihtiyaç fazlası ayağına 20ye satar onları 5tl kar kardır yani borsa gibi düşün birisi dünya borsasından 10milyar dolar çektiğini düşün dolar allah bilir 3-4tl olur

ya bak sen mesela 25adet yerli yavru satacaksın bunu alan kişi saten 25e satacak + pet shopların saten bağlı oldukları bir üretim hane var mesela ben samsundayım dişi kuş alacaktım bütün kuşcularda erkek vardı zor buldum dişiyi ama başka zaman da erkek bulamadım bunun için asla 20-25yavruyla gitme 5-6tanesini 15den ver çünkü üretici saten 20ye veriyo ki adamın ihtiyacı yokken senden niye 20ye alsın ama sen 15e verirsen alır ihtiyaç fazlası ayağına 20ye satar onları 5tl kar kardır yani borsa gibi düşün birisi dünya borsasından 10milyar dolar çektiğini düşün dolar allah bilir 3-4tl olur

evet erdem dedeye takiliyorum