Karadeniz Pet

Yavru sıkıntısı

Zachery

Yeni Üye
temmuzda aldığım bir cift 2senedir ciftleyen kuşlar bi abimden hobi olsun diye almıştım
7 yumurtadan 4 tane si cıktı 4.ünün ayağı pertek di sakattı sonradan anlamıştım 1 ay geçti falan yeni yumurtaya yatmış 2tane yumurta vardı bende abiye sordugumda o yavruyu al dedi aldıktan sonra dişi yumurtaları kırdı 3. yumurtayı dışarı yaptıktan sonra bşrdaha yapmadı ciftleşmeye falan devam ediyorlardı en son 1 2 aydır ciftleşmemeye başladılar falan yada işten fırsat göremiyordum bende en sonunda ayırmaya karar verdim dişiyi aldım aldıktan sonra yanına boşta dişi attım bakalım 1 haftadır var nasıl alışcaklar tam bilmiyorum yeni başladıgımdan

Tekrar olacak ama.. [MENTION=17656]Zachery[/MENTION] öncelikle konu açtığında ne öğrenmek istiyorsan bunu açıkça belirtmelisin. Türkçe dil ve anlatım kurallarına uyarak yazarsan bizim anlamamız ve sana cevap vermemiz kolay olur.

Arkadaşım hangi canlıyı beslersen besle her gün bu hayvan ile ilgilenmen gerek. Hele ki yavru alma niyetinde isen bunu daha sık ve dikkatli yapman gerek. Vaktin olmuyorsa bu işlere hiç girme. Az olan boş vaktini geçirecek başka uğraşlara yönelmeni tavsiye ederim.

dediğiniz doğru alışkanlıkdan dolayı.zamanım oluyor ama demek istedigim farklı baya uzun şeyler oldu yeni başladıgımdan bilgisizlikten dolayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

bi ağız yattığında 4 . kuş sakat oldugunu sonradan ögrendim bende aldım onu alınca ise yumurtaları kırdı ondan sonra birdaha yumurta alamadım

Geri