Karadeniz Pet

Yavru Tüy Dökme Sorunu !

SahinMugla48

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar ;

Aşağıda resimleri gördüğünüz yavru , ismi Rüştü 1 senedir benimle beraber. Aldığımda birtane tüy yoktu 1 senede bu hale geldi. Benim şöyle bir sorunum var , Bu Rüştü , Son 1 aydır inanılmaz derecede tüy döküyor onuda fotoğrafladım aşağıda görebilirsiniz. Resimdeki dökülen tüy sadece 1 günlük. Hergün aynı manzara oluşuyor. Ancak kuşta bir hastalık belirtisi yok. Kıpır kıpır 1 saniye yerinde durmuyor. Kanama falanda yok. Bu durum neden olabilir.

Bilgi sahibi arkadaşlar destek olmasını rica ediyorum
Saygılarımla

Sanırım Bu Konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşımız yok :(

Merhaba Arkadaşlar ;

Aşağıda resimleri gördüğünüz yavru , ismi Rüştü 1 senedir benimle beraber. Aldığımda birtane tüy yoktu 1 senede bu hale geldi. Benim şöyle bir sorunum var , Bu Rüştü , Son 1 aydır inanılmaz derecede tüy döküyor onuda fotoğrafladım aşağıda görebilirsiniz. Resimdeki dökülen tüy sadece 1 günlük. Hergün aynı manzara oluşuyor. Ancak kuşta bir hastalık belirtisi yok. Kıpır kıpır 1 saniye yerinde durmuyor. Kanama falanda yok. Bu durum neden olabilir.

Bilgi sahibi arkadaşlar destek olmasını rica ediyorum
Saygılarımla

Ben hızlıresim linklerini açamadığımdan yorum yapamıyorum. Direkt siteye fotoğraf yükleseniz olmaz mı?

Normal tüy değişim evresine girmiş gibi görünüyor. 1.5-2 ay kadar sürecektir. Endişelenecek bir durum yok.

Geri