Karadeniz Pet

Yavru varken yorulmasi normal mi

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Erkek kusum cok yorgun gorunuyor genelde uyumak istiyor gibi acaba yavru kus gece de mi yemek istiyorda gece uyuyamadigi icin mi boyle yorgun yoksa hasta falan mi?:confused:

Son düzenleme:
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Resimleri koydum. Bu arada vitamin takviyesi de yapiyorum ayriyeten marul ve mama vermeye başladım bu hafta.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:08 -->-> Daha önceki mesaj 08:05 --

Birde kusum tüy değişiminde galiba kafasinda tuy kapsulleri çıkmış çünkü o yuzden yoruluyor olabilirmi ve kasinmasinin sebebi tuy dokmesi olabilirmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:05 -->-> Daha önceki mesaj 08:08 --

Yardım edecek birileri varmi?

dediğiniz gibi tüy dökümünde ise yorgun ve durgun olmaları normaldir

Resimlerden tam göremedim ama tüye girmiş sanırım kuşunuz ve yavrularda varmış biraz yorgun ve durgun olur siz düzenli olarak vitamin takviyesi yapın çok aşırıya kaçırmadan, bakınız olmuyor bir kaç gün dinlenmesi için ayrı bir kafese koyabilirsiniz, anne idare edebilir bir kaç gün tek başına.

Resimlerden tam göremedim ama tüye girmiş sanırım kuşunuz ve yavrularda varmış biraz yorgun ve durgun olur siz düzenli olarak vitamin takviyesi yapın çok aşırıya kaçırmadan, bakınız olmuyor bir kaç gün dinlenmesi için ayrı bir kafese koyabilirsiniz, anne idare edebilir bir kaç gün tek başına.

Tamam sag olun ben vitamine devam ederim olmazsa dediginkz gibi 1 2 gunayri tutarım:) Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:20 --

dediğiniz gibi tüy dökümünde ise yorgun ve durgun olmaları normaldir

Peki Teşekkürler:)

Geri