Karadeniz Pet

Yavru Veren Çift Muhabbet Kuşu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
Kuşlar dün (02.11.2015) ilk yumurtlarını yaptılar. İkinci yumurtalarını da dün (04.11.2015) yaptılar. 06.11.2015 tarihi itibariyle 3. yumurta da geldi. 5. yumurtayı yaptıktan sonra ilan kaldırılacaktır. Düzensiz yatıp da yumurtlarını bozmamaları ve çok sayıda yumurta yaptıkları (geçen kuluçkada 8 yumurta yaptı yavrular yakın zamanda çıksın diye) için yumurtalarını sahte yumurtayla değiştiriyorum. Kuluçkaya yatmadan alırsanız kafes ve yuvalıkla beraber fiyat 140 TL'dir.

01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: Çift

04 - Yaşı: -

05 - Sağlık Durumu: Oldukça iyi.

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: Çifti 100 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: -

11 - İrtibat Telefonu: Ö.M. ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: Çift şu an yavrularına bakıyor. 2 tanesi yeme düştü. Diğerleri de yeme düşecekler. Çiftin fotoğraflarının yanında bu kuluçkadaki yavruların fotoğraflarını da paylaştım ki çıkabilecek yavrular hakkında fikir versin diye. Çifti yavruları yeme düşer düşmez teslim edeceğim. Ayırtıp da almayanlar olduğu için ancak ücreti ödendiğinde ayırma işlemi yapacağım.

Çiftin fotoğrafları

Yavruların Fotoğrafları

Son düzenleme:
Ankarada olsam kacirmazdim. Güzel renk li yavrular veriyor maşallah. İyi satışlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar maşallah kuşlara

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Erkeğin rengi güzelmiş, Ankara da olan arkadaşlar pas gecmesin.

valla mukemmel kuslar bedava fiyata..Umarim degerini bilecek bir arkadasimiza gider.Hayirli satislar olsun.

Maşallah çok güzeller hayırlı satışlar.

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

Ankarada olsam kacirmazdim. Güzel renk li yavrular veriyor maşallah. İyi satışlar.

Hayırlı satışlar maşallah kuşlara

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Erkeğin rengi güzelmiş, Ankara da olan arkadaşlar pas gecmesin.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.

valla mukemmel kuslar bedava fiyata..Umarim degerini bilecek bir arkadasimiza gider.Hayirli satislar olsun.

Teşekkür ederim Serkan Bey. Daha iyileri sizin olsun. Çift sayımı azaltmak istemesem satmazdım. Elimdeki normal çift sayımı azaltıp, fallow yavru veren çiftime ve yavrularına ağırlık vermek istiyorum. Hemen hemen her batında 1 adet fallow yavru veriyor. İnternette resimlerini araştırdım. Yavrular kırmızı göz Texas Clear body olarak gözüküyor. Dolayısıyla bu fallow yavru veren çiftimle uğraşmak daha uygun çünkü kısıtlı yerim var. Dediğiniz gibi umarım değerini bilen birine gider.

Irkları nedir bu çiftin?

Irkları nedir bu çiftin?

Normal muhabbet kuşu. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:27 -->-> Daha önceki mesaj 09:40 --

3. yumurtayı da yaptı. İlan günceldir.

Son düzenleme:
Maşallah, hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:19 -->-> Daha önceki mesaj 12:23 --

4. yumurta 08.11.2015 tarihinde geldi. 5. yumurta gelince satış geri çekilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...