petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru yaralanması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf TATLI tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ben salma uretimi yapiyorum disi baska yuvaya girip yavrunun gagasini parcalamis
    1- Bunun bir daha olmamasi icin bir cozum var mi
    2- Yavrunun gagasi duzelir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

Bilgisi olan yok mu?

2. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Salma üretimin de bu tür problemlerin olması normal sanırım.Kafes üretimi zor mu oluyor ?

3. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Verim daha iyi olur diye salma uretimini tercih ettim peki gaganin duzepme ihtimali var mi?

4. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Gaga parçalanmışsa eski türden bir gaga beklemeyin.Gaga elbette uzar ama bu yavru büyüyünce nasıl yem yiyecek bu sıkıntı.Gaga tümden yoksa üzülerek söylüyorum uyutulması iyiliğine olacaktır.

5. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Ben siringayla besliyorum simdilik gerekirse kabuksuz yemle beslerim buyudugunde

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet yavrunun gagasını parçalamış