petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Yem ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavru yeme düştümü anlamadım cumartesi yuvadan atladı 3 gündür toplam 3 saat izleme fırsatım oldu kuşları hic yem yerken görmedim . biraz önce eve geldim baktım erkek dişiye kur yapıyodu bi anda yavruya saldırdı yavru kaçtı hemen baktım yavru alışmış kaçmaya , demekki çok oldu bu olay sizce ayırmalımıyım ?

Yavru bu ;

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Kafes tabanına yem dökün Aspur varsa dökün ayırın tam olarak kaç günlük

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yerde yem bolca var aspur yok , tünekte dengeli durabiliyor , ucmasıda fena sayılmaz babası kovalarken iyi kaçtı . ben yavrulu olarak aldığım için bilmiyorum kaç günlük ama yuvada geldiğinde zaten tüyleri tamdı ve yuvada 2 hafta bekledi çok bile oldu yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Güncel ++ yavruya zarar gelmesini istemiyorum .

4. baskentli06

Beğenileri:
    2
    bu yemi degil masallah bizi yer ayırın acilen bence

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eminmisin ustam ? Sonra açlıktan gitmesin :D

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    O zaman ayırın yapacak bir şey yok şiddetli bir şekilde dövüorsa yem yemeye de alışmıştır maşaallah

7. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 saat önce falan ayırdım baba iyice hırçınlaştı kovalamaya başladı hatta . şimdi baktım 5 6 tane falan yem kırmış rahatladım :) ama kabarık duruyor , ara ara babası hareketlenince oraya doğru uçmaya çalışıyo .

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Yavrular öyle olur genelde hazıra alışmışlardır ortamı sıcak olsun hava akımı olmasın ve mümkünse kanarya yemi de verin

9. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Benim yavru bunun yarısı kadar. Dün yuvadan atladı. Baktım bu gün ufak ufak yem kırmaya başlamış.

Sayfayı Paylaş