petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru yoldamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem DEDE tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem DEDE

Arkadaşlar benim kafesde 1.5aydır kemik vardı ama bitti dişide 1-2haftadır yuvalığa giriyor sizce kemik almalıyım ve de bu kuş sabahdan akşama kadar yuvalıkda hiç çıkmıyor acıkmıyormiki

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Erkek kus varsa o disinin agzina kusuyordur simdiden hayirli olsun birde fotograf koyarmsin

3. Erdem DEDE

erkek var eve gidince koyarım bu arada benim erkeğin ceresi koyu pembe bunun kızıştığını nasıl anlarım ve de dişi kızışmadı illede ceresinin kahverengimi olması lazım

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Evet disinin kizistigini anca koyu kahverengi olunca anlarsiniz erkeginizin koyu pembe anlamadim

5. Erdem DEDE

neyse resimlerini koyunca yorumlarınızı yaparsınız bide bu kuşların ikiside yuvalığın kenarlarını kemiriyolardı hatta ben nolur nolmal diye 2çivi daha çakmıştım ondarı düşürmüşler şuan tül tutuyo sizce neden kemiriyolar

Sayfayı Paylaş