petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru yumurtadan çıkmıyor!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar çiftim 3 yumurta yaptılar 2 si boş çıktı biri doluydu:( ama 19. günü geçti yavru çıkmıyor ışıkla baktıgımda yumurtanın bır kısmı hava diğer tarafta çok küçük durumda hareket ediyor ne yapmalıyım 22. günü oluyor ne yapayım :confused:

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır yumurtayı kıramamış olabilir dikkatlice siz kırabilirsiniz çıkması için ama yine de diğer arkadaşların yorumunu bekleyin derim

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bekliyorum başka yapacak şey varmış gibi kuşunuz için çok üzüldüm başınız sağ olsun:(

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    sağolun...Yavru yumurtanın içinde mi kımıldıyor mu?

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet ışıkla bakınca gölgesi gözüküyor çok çok küçük yumurtanın yarısı kadar çok fazla olmamakla beraber hareket ediyor

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Normalde 18-20 gün içinde çıkması gerekti sizin söylediğinize göre 22.gün olmuş..Yavru yumurtadan kendi başına çıkamıyordur bunun için yardım gerek dikkatlice yumurtayı kırın derim ben ama farklı yorumları da bekleyin yanlış bir şey de söylemek istemiyorum..

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    en son olarak öle yapacagım 22 gündür her gün bakıyorum dişi bana alışkın strese girmiyor hiç sanırım böyle yapmak şart

8. Yılmaz Ç.

Mehmet kardeşime katılıyorum. Yumurtayı dikkatlice kırın.

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    CEVAP İÇİN teşekkürler yılmaz bey
    size de ayrıca teşekkürler mehmet bey

10. Ertan81

Ertan81 Guest

Dikkatlice kirin bencede, benimde kusumun yedi tane yumurtasi var isikla bakiyorum bos gibi sanki hicbirsey yokmus gibi icinde 20.01 yapti ilk yumurtayi. Bu hafta pazara kadar ilk yavru gelmesi lazim.

Sayfayı Paylaş