Karadeniz Pet

yavru yumurtadan çıkmıyor!!!!

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
arkadaşlar çiftim 3 yumurta yaptılar 2 si boş çıktı biri doluydu:( ama 19. günü geçti yavru çıkmıyor ışıkla baktıgımda yumurtanın bır kısmı hava diğer tarafta çok küçük durumda hareket ediyor ne yapmalıyım 22. günü oluyor ne yapayım :confused:

tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır yumurtayı kıramamış olabilir dikkatlice siz kırabilirsiniz çıkması için ama yine de diğer arkadaşların yorumunu bekleyin derim

evet ışıkla bakınca gölgesi gözüküyor çok çok küçük yumurtanın yarısı kadar çok fazla olmamakla beraber hareket ediyor

evet ışıkla bakınca gölgesi gözüküyor çok çok küçük yumurtanın yarısı kadar çok fazla olmamakla beraber hareket ediyor

Normalde 18-20 gün içinde çıkması gerekti sizin söylediğinize göre 22.gün olmuş..Yavru yumurtadan kendi başına çıkamıyordur bunun için yardım gerek dikkatlice yumurtayı kırın derim ben ama farklı yorumları da bekleyin yanlış bir şey de söylemek istemiyorum..

en son olarak öle yapacagım 22 gündür her gün bakıyorum dişi bana alışkın strese girmiyor hiç sanırım böyle yapmak şart

Mehmet kardeşime katılıyorum. Yumurtayı dikkatlice kırın.

Dikkatlice kirin bencede, benimde kusumun yedi tane yumurtasi var isikla bakiyorum bos gibi sanki hicbirsey yokmus gibi icinde 20.01 yapti ilk yumurtayi. Bu hafta pazara kadar ilk yavru gelmesi lazim.

Geri