petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Yuvadan Atladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

Arkadaşlar bir önceki konumda da belirttiğim gibi Anne yuvadan atlayan ilk yavruyu öldürmüştü. 10 dk felan öncede diğer yavru atladı ve anne kafasına vurmaya başladı. Bende anneyi ayırdım baba ve iki yavru kaldılar (son yavru yuvada). Baba ve anne ötüşüp duruyorlardı bende anneyi başka odaya aldım. Yavrular açlık sesleri çıkarıyolar ama baba hala kendi tüylerini kaşıyor ve anneyi arıyor yani yavruları beslemiyor şuan. Acaba ben mi çok kötü düşünüyorum aceleci miyim yoksa baba besler mi ilerleyen saatlerde?

2. FATİH

FATİH Guest

Dişiyi kafese geri at.yuvadan çıkan yavruları ayır bence

3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    yuvadan çıkan yavrularla erkeği başka kafese al, dişi kendi kafesinde kalsın, yemlikleri yere koy, erkek yerden yem yerken hem yavrulara öğretir hem de yavruları besler merak etmeyin...

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    durum nedir naptın

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yavru sen besliye bilirsin babayi ayir anneleri kalsin. çifleşcekleri için yuvadan atiyor sanırım anne kuş yavruyuru

6. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yemlikleri çıkart yere yem serp kırılmış yem ile birlikte baba öğretir onlara

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. llua66yzgtll

ilki atladı tünekte durdu geri girdi yuvaya. Babayla yavruları ayıracağım tamam ama ikinci yavrunun atlamasını bekliyorum o zamana kadar zarar vermesin diye anneyi ayırdım. Peki aynı odada farklı kafeslerde dursa olurmu? çünkü oğlanda kızda deliriyor kendi kafeslerinde biri mutfakta biri odamda ötüşüyorlar karşılıklı.

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Birbirlerini görmesinler hocam en sağlıklısı

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş