Karadeniz Pet

Yavru Yuvadan Atladı

• Konbuyu başlatan llua66yzgtll
  • Başlangıç tarihi
L

llua66yzgtll

Guest
Arkadaşlar bir önceki konumda da belirttiğim gibi Anne yuvadan atlayan ilk yavruyu öldürmüştü. 10 dk felan öncede diğer yavru atladı ve anne kafasına vurmaya başladı. Bende anneyi ayırdım baba ve iki yavru kaldılar (son yavru yuvada). Baba ve anne ötüşüp duruyorlardı bende anneyi başka odaya aldım. Yavrular açlık sesleri çıkarıyolar ama baba hala kendi tüylerini kaşıyor ve anneyi arıyor yani yavruları beslemiyor şuan. Acaba ben mi çok kötü düşünüyorum aceleci miyim yoksa baba besler mi ilerleyen saatlerde?

Dişiyi kafese geri at.yuvadan çıkan yavruları ayır bence

yuvadan çıkan yavrularla erkeği başka kafese al, dişi kendi kafesinde kalsın, yemlikleri yere koy, erkek yerden yem yerken hem yavrulara öğretir hem de yavruları besler merak etmeyin...

yavru sen besliye bilirsin babayi ayir anneleri kalsin. çifleşcekleri için yuvadan atiyor sanırım anne kuş yavruyuru

Yemlikleri çıkart yere yem serp kırılmış yem ile birlikte baba öğretir onlara

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilki atladı tünekte durdu geri girdi yuvaya. Babayla yavruları ayıracağım tamam ama ikinci yavrunun atlamasını bekliyorum o zamana kadar zarar vermesin diye anneyi ayırdım. Peki aynı odada farklı kafeslerde dursa olurmu? çünkü oğlanda kızda deliriyor kendi kafeslerinde biri mutfakta biri odamda ötüşüyorlar karşılıklı.

Birbirlerini görmesinler hocam en sağlıklısı

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri