petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru yuvadan atlamadan 2 yeni yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    yavru yuvadan atlamadan 2 yeni yumurta daha yaptı dışı. Su an yuvalikda 30 günlük dahA yeme düşmemiş bir yavru var . Anne ise 2 yeni yumurta ile kuluckada ve büyük ihtimalle de yumurtlamaya devam edecek. Sizlere sorum böyle bir durumda ne yapmalıyım. Yavruyu yuvalikdan çıkarıp kafesin tabanına koysam beslemeyi birakirlarmi. Çünkü daha yeme düşmedi. Ne yapsam şaşırdım.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kafes tabanında ızgara varsa onu çıkartıp yavruları kafese al istersen. Tabanda yem olsun. Baba besler onları. Zaten 1 haftaya da yem kırarlar. Sonra ayırırsın.

Hayırlı üretimler olsun.

3. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolasin ustat. 30 gunluk su an kac gune yuvaliktan cikmasi gerekir kendiliginden. Anne. Baba. Stres olmasin diye ellemek istrmiyorum.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O yavruya dikkat et Anne zarar verebilir sürekli gözetiminde olsun

6. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Bende bu durumdan korkuyorum. Bi an önce kendiliğinden çıksaydı yuvaliktann. İlk defa kuluçka geçirdiler bütün yavrular oldu bu tek kaldı. Benimde ilk gözlemim ve tecrubem olduğu için tedirgin oldum

Sayfayı Paylaş