petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru yuvadan atlamıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğurbahçeli tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar çiftimin ilk yavrusu bügünle birlikte 34 gün oldu gelişimi falan normal tüylerin tamamı çıktı ancak halen yuvadan atlamadı 30-31 günde yuvadan atlıyorlar diye biliyordum . sizce bir sorun mu var acaba ben dün kendim yuvadan çıkartıp kafesin içine koydum yavru gayet sağlıklı uçuyor ama annesi itekleye itekleye geri yuvaya soktu yuvadaki diğer yavrularıda beslemeye devam ediyorlar ilk yavru yuvadan atlamakta gecikmedimi sizce

2. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Bence o yavruyu ayırabilirsin , dışarda yem yiyor mu yemlikten ? Yem kırma sorunu var mı ? Çünkü baya olmuş..

3. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    aslında hiç yem yemedi daha dediğim gibi bu gün 34 günlük oldu ve halen yuvalıkta ben dün kendim çıkardım yuvadan ve kafese koydum yem falan yiyecekmi diye ama annesi hemen itekleye itekleye yuvaya soktu görme şansım olmadı yem yediğini şuan halen anne baba besliyor yuvalıkta ayırsam başka kafese yem kırmayı kendisi öğrenirmi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi sizce yavruyu almalımıyım yuvadan

4. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Başka bir kafese koy yemleri karıştır (kabuklu ile aspur karışımı yap) , gözlemle bakalım

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yavruyu kafesin tamabına koyun yemde koyun tabana

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bizimkilerde 20 gunlukken hop hop tabanda :) maşallah kuslariniza ayirsaniz dahi yem yediginden emin olun

7. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Acele etmenize gerek akışına bırakın illaki çıkar.Bu saatten sonra karşılacağınız tek sorun annenin tekrar yumurtlama isteği gelip yavrulara zarar vermesidir.Bunu gözlemleyin yeter.

8. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim yarın da atlamazsa ayırırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

birazda onun için çıkmadılar diye endişeleniyorum çünki erkek çiftleşmeye çalışıyor yeniden

9. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Masaallah o anne babaya... Burda bazi arkadaslar annenin, babanin tuyleri yoldugunu, yuvadan disari attigini yazarlar... sizinkiler masaallah duskunler yavrularina... Benim bu konularda pek bilgim yok ama artik kendiliginden cikar diye dusunuyorum

Sayfayı Paylaş