petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru yuvalıktan çıkmadan yeniden çiftleştiler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve lordmaniatic tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. lordmaniatic

lordmaniatic New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba. Benim kuşlar daha yuvalıktan son yavru çıkmadan tekrar çiftleştiler. Ben 2 kere tanık oldum çiftleştiklerine. Ne yapmak gerekiyor. Bana yardımcı olurmusunuz? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Kuşlarınızın yeni kuluçka geçirerek yorulmasını istemiyorsanız (en küçük yavru kaç günlük bilmiyorum ama) kuşlarınızı ayırabilir veya olacak yumurtaları alarak kuluçkaya yatmasını önleyebilirsiniz.

3. lordmaniatic

lordmaniatic New Member

Beğenileri:
    0
    Son yavru 28 günlük şu an hala yuvada. Yeni kuluçka geçirmeleri onlara bir sıkıntı yaratır mı? Hastalık veya ölüm gibi.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Yeni yumurtalar gelene kadar son yavru yuvadan atlayıp yem kırmaya başlar. Bir sorun olacağını sanmıyorum ama kuluçkalar arasında dinlenme (en azından 2 kuluçkadan sonra) faydalı olacaktır.

Sayfayı Paylaş