Karadeniz Pet

Yavru.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest
Merhaba arkadaşlar.
Sizlere bir kaç sorum olucak.
Arkadaşlar benim en büyük yavrum 28 günlük oldu sizce onu yuvalıktan çıkarsam(yani kafese alsam ) Bir sorun olur mu ? yoksa daha bekliyim mi?
bu arada yavru yuvadan dışarı çıkmaya çalışıyor ama babası izin vermiyor bunu neden yapıyor.

Çok güzel yavru vede erkek çok sevimli maşallah sen karışma bi kaç gün sonra çıkar yuvadan hemende ayırma yem kırmasını öğrensin öyle ayır

Çok güzel yavru vede erkek çok sevimli maşallah sen karışma bi kaç gün sonra çıkar yuvadan hemende ayırma yem kırmasını öğrensin öyle ayır

Sağol Kenan abi. Talaşları ağzına alıyor galiba yem arıyor bazen. ozaman 30 gunluk olunca mı ayırayım.

Hayır kuş yuvadan çıksın yemi kırıp yediğini gör ondan sonra ayır zaten yuvadan çıkınca anne babasından hemen alışır yem kırmayı

Anladım abi ama ne biliyim ben bu çiftimin erkeğini 26 gunlukken yuvadan almıştım kanatları daha çıkmamıştı bile ama 1 günde kırdı yemleri zar zor. Kanarya yemi vermiştim.

Ben bu güzelliğe kurban olurum. Ablacım yem yiyiyor mu? Bir gözlemle. Annesi zarar vermesin aman da.

Anne babasından bi kaç günde öğreniyolar önemli olan yuvadan atladıktan sonra kuşun kendi yemini kırdığını yediğini görmek çünkü bazı yavrular yuvadan atlasa bile kendi kırmıyo yemi anne babası besliyo bu sefer yavruyu alınca yem kırmasını öğrenmeden almış oluyosun buna dikkat et kardeş

Ben bu güzelliğe kurban olurum. Ablacım yem yiyiyor mu? Bir gözlemle. Annesi zarar vermesin aman da.
Tamam abla. Onu bilmiyorum daha yuvalıkta.
Anne babasından bi kaç günde öğreniyolar önemli olan yuvadan atladıktan sonra kuşun kendi yemini kırdığını yediğini görmek çünkü bazı yavrular yuvadan atlasa bile kendi kırmıyo yemi anne babası besliyo bu sefer yavruyu alınca yem kırmasını öğrenmeden almış oluyosun buna dikkat et kardeş

Tamam çok sağol abim.

Yavru kuşların gagası siyah olur büyüdükçe o siyahlık gider eğer gagası siyah bir kuş görürsen o kuş henüz çok küçük bi yavrudur

Abi yalnız hepsinde değil benim beyazlı kuşta yok siyahlık hepsinde olmuyor.

Resimleri orta boy yükleyin arkadaşlar büyük yüklerseniz geç yükleniyor sayfa

çok güzel bir yavru ALLAH bağışlasın arkadaşlar gerekeni söylemiş ALLAH sağlıklı uzun ömür versin

Geri