petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Mert DEMİRSOY

Merhaba arkadaşlar.
    Sizlere bir kaç sorum olucak.
    Arkadaşlar benim en büyük yavrum 28 günlük oldu sizce onu yuvalıktan çıkarsam(yani kafese alsam ) Bir sorun olur mu ? yoksa daha bekliyim mi?
    bu arada yavru yuvadan dışarı çıkmaya çalışıyor ama babası izin vermiyor bunu neden yapıyor.

2. kenan

kenan Guest

Çok güzel yavru vede erkek çok sevimli maşallah sen karışma bi kaç gün sonra çıkar yuvadan hemende ayırma yem kırmasını öğrensin öyle ayır

3. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sağol Kenan abi. Talaşları ağzına alıyor galiba yem arıyor bazen. ozaman 30 gunluk olunca mı ayırayım.

4. kenan

kenan Guest

Hayır kuş yuvadan çıksın yemi kırıp yediğini gör ondan sonra ayır zaten yuvadan çıkınca anne babasından hemen alışır yem kırmayı

5. Süleyman Mert DEMİRSOY

Anladım abi ama ne biliyim ben bu çiftimin erkeğini 26 gunlukken yuvadan almıştım kanatları daha çıkmamıştı bile ama 1 günde kırdı yemleri zar zor. Kanarya yemi vermiştim.

6. Sevtap DERİN

Ben bu güzelliğe kurban olurum. Ablacım yem yiyiyor mu? Bir gözlemle. Annesi zarar vermesin aman da.

7. kenan

kenan Guest

Anne babasından bi kaç günde öğreniyolar önemli olan yuvadan atladıktan sonra kuşun kendi yemini kırdığını yediğini görmek çünkü bazı yavrular yuvadan atlasa bile kendi kırmıyo yemi anne babası besliyo bu sefer yavruyu alınca yem kırmasını öğrenmeden almış oluyosun buna dikkat et kardeş

8. Süleyman Mert DEMİRSOY

Tamam abla. Onu bilmiyorum daha yuvalıkta.
    Tamam çok sağol abim.

9. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    gagası niye öyle

10. kenan

kenan Guest

Yavru kuşların gagası siyah olur büyüdükçe o siyahlık gider eğer gagası siyah bir kuş görürsen o kuş henüz çok küçük bi yavrudur

11. Süleyman Mert DEMİRSOY

12. Sevtap DERİN

Yavru diye. :)

13. Süleyman Mert DEMİRSOY

Abi yalnız hepsinde değil benim beyazlı kuşta yok siyahlık hepsinde olmuyor.

14. kenan

kenan Guest

Evet hepsinde olmuyor ama çoğunda görülür

15. Süleyman Mert DEMİRSOY

Aynen öyle Kenan abi

16. Tunç ÇAĞATAY

Resimleri orta boy yükleyin arkadaşlar büyük yüklerseniz geç yükleniyor sayfa

17. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    çok güzel bir yavru ALLAH bağışlasın arkadaşlar gerekeni söylemiş ALLAH sağlıklı uzun ömür versin

18. Süleyman Mert DEMİRSOY

Yorumunuz için teşekkür ederim.İnşallah. Darısı sizin başınıza
    Tamam. Kusura bakmayın.

Sayfayı Paylaş