Karadeniz Pet

yavru

H

hcdhcd

Guest
Arkadaşlar herkese merhabalar

Foruma yeni katıldım konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Daha önce muhabbet kusu besledim bir kaç kere hepside bayağı yaşadı.Biraz ara verdikten
sonra dün pet shopa gittim.Yavru muhabetlerden aldım.Bayağı küçük daha kuyruğu yok neredeyse ucamıyor yerden 10 cm yükselip geri iniyor.Hollanda muhabbeti olduğunu ve 25-30 günlük olduğunu söylediler.Bu yastaki bir yavrunun
özel bir bakımı varmı ve yuvaya ihtiyacı varmı daha küçük olduğu için eğitime basladım yavas yavas beklemedim çok simdiden her yerini sevdiriyor ve parmağıma çıkıyor sadece konusturma meselesinde bir sorunum var ne aralıklarla söylemeliyim.Fotoğrafta koyacaktım fakat nasıl konulduğunu bilmiyorum. :( kelimeleri neyse çok konustum.Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Sayın "hcdhcd" öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Forum kuralları gereği nick yerine İsim Soyisim kullanıyoruz: İsim Soyisim değişikliği

Konuya Resim Nasıl Eklenir

Muhabbet Kuşuyla Arkadaş Olabilmek İçin Neler Yapmalıyız ?

Muhabbet Kuşunu Evcilleştirmek İçin Neler Yapmalıyız ?

Eve Yeni Getirilen Muhabbet Kuşuna Nasıl Davranmalıyız ?

Muhabbet Kuşunu Konuşturmak İçin Ne Yapmalıyız ?

Daha Ayrıntılı bilgiyi "Bakım Besleme Üretim ve Yetiştirilmesi" bölümünden bulabilirsiniz

forumumuza hoşgeldiniz.. Hasan bey gerekenleri söylemiş :)

yuva çift kuşlar için gerekli tek kuş için gerek yok.. Resim eklerseniz bakalım bir.. 1 aylık kuşta kuyruk olmaz mı :s

bilemiyorum belki daha küçüktür.Yarın koymaya çalışırım resim.

daha küçük olma ihtimali yok denecek kadar az.. En az 30 35 günlük satılıyor kuşlar..

Sayın "hcdhcd" öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Forum kuralları gereği nick yerine İsim Soyisim kullanıyoruz: İsim Soyisim değişikliği

Konuya Resim Nasıl Eklenir

Muhabbet Kuşuyla Arkadaş Olabilmek İçin Neler Yapmalıyız ?

Muhabbet Kuşunu Evcilleştirmek İçin Neler Yapmalıyız ?

Eve Yeni Getirilen Muhabbet Kuşuna Nasıl Davranmalıyız ?

Muhabbet Kuşunu Konuşturmak İçin Ne Yapmalıyız ?

Daha Ayrıntılı bilgiyi "Bakım Besleme Üretim ve Yetiştirilmesi" bölümünden bulabilirsiniz

++++++++++++++++++

Geri