petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

Bu gün çektiğim resimlerde gördüğüm kadarıyla ortanca kuşun derisinde kanama var. Annesi mi dövüyor acaba ? Babamsa büyük kuş dövüyor diyo? neden oluyor ve ne yapmam lazım ?

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Valla burda yapılcak tek şey kuşu ayırıp sıcak tutmak ve kendinizin mama yapıp beslemesi aklıma başka bir çağre gelmiyo muhtmelen ayırmazisen gene aynı sey olucak.

3. berkay61

berkay61 Guest

Ayirin kusu ve bence veterinere götürün...

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    veterinerene götürecek durum yok.:) bence

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    veterinere götürülcek bir durum yok ama ayırmakta fayda var diye düşünüyorum..siz sıcak tutup kuşu mama verirseniz daha iyi olur.

6. basabas

basabas Guest

kuşu ayırın kendiniz besleyin.özel şırınga gibi bişey var .şırıngaya mamadoldurup kuşun ağzına kendınız verın ınternette vıdeoları var.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kavga varsa ayır dostum kendın besleye bilirsin. ama istersen bir kaç gun daha çatirmadan katip et dövme olayi yine oluyorsa ayirsin kuşu. ve bakici bir anne alabilirsin. öyle gördüm forumda. ya kendin besliceksin yada bakici anne ler var onlari alcaksin.

Sayfayı Paylaş